Gönderen Konu: Forum baya baya ölü :(  (Okunma sayısı 576 defa)

Çevrimdışı ufukacar34

• *
Forum baya baya ölü :(
« : 02 Haziran 2017, 10:42:46 »
Advertisement
Cok uzucu bir durum.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: Forum baya baya ölü :(
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2017, 12:11:39 »
önerilere açığız. Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2017, 01:25:18 »
ben de bir zamanlar öyle demiştim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap çok sık bakmayınca sorunu çözmüş oldum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2017, 22:48:39 »
volvo sahıbi ve foruma uye sayısıyla alakalı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap 1.6 psa motorlar gıttıgınden berı tadı yok buraların Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2017, 23:47:09 »
Ben site tasarımından anlamam ama baz bir kullanıcı olarak forumun kullanışlılığı artmalı diye düşünüyorum. Örneğin devamlı aktif olarak kullandığım detailturkey forumu oldukça kullanışlı.

Tasarım açısından biraz görsellikte katmak gerekli ayrıca sabit konularla bilgi havuzu oluşturulabilir.

Keşke vaktim ve  bilgim olsa da yardımcı olabilsem.

Çevrimdışı furkankarab

• Global Moderator
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2017, 13:17:18 »
Hocam forumla ilgili facebook sayfaları açılabilir, instagram sayfaları açılabilir. Tasarım değişebilir, volvonun yeni tasarım diline uygun bir olabilir, banada Moderatörlük verilirse hem sosyal medya ile hemde site ile ilgilenebilirim elimden geldiği kadar.

Çevrimdışı basbinar

• Aktif Üye
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2017, 01:16:42 »
 Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Evet biraz caba ve ozveri ile canlanabilir aksiyon lazim dergi yeni cikan yazilar makaleler - arac gerecler aksesuar veya lastiklerle bas sayfada yer alabilir hicte fena olmaz Basta biraz konulara hakim olayim diye kastik baktik katilimcilar genel ayni olunca yorgunluk verdi daha fazla kisinin erismesi icin yardimci olabiliriz, cikartma basalim mesela 1-2 ay arabaya yapistiralim sitenin ismini sekil bisey olsun girenlerin sikilmamasi icin biraz gorsellik ve bazi degisiklikler katilmasi gerek yazik bir suru emek var bosa gitmesin Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap   Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2017, 01:21:11 Gönderen: basbinar »
Mercedes GLK 220 2013, Volvo S60 2011       Basini acemi berbere teslim eden, Pamugu cebinde tasisin.

Seo4Smf Tags: Forum baya ölü