Gönderen Konu: VOLVO YAZILIM  (Okunma sayısı 1119 defa)

Çevrimdışı Anilsedef

• *
VOLVO YAZILIM
« : 07 Aralık 2016, 21:32:04 »
Merhaba arkadaşlar aranıza ankaradan katılıyorum 1 ay önce 2013 volvo v40 R design mavi renkte bir araç aldım. Ve aracıma şuan remaps yazılım düşünüyorum yaptıran var mı ne kadar faydası oldu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: VOLVO YAZILIM
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2016, 22:59:33 »
2012 s60 1,6 dizel motor kullanıyorum megachipste yaptırdım ben Ankarada birgun yan yana testedebiliriz.

Çevrimdışı Anillsedeff

• *
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2019, 12:00:37 »
Konuyu hortlatmış olcam ama kusura bakmayın. Aracımı sattım ve geçen 2 yılda neler yaptım neler tecrübe ettim anlatmak istedim. Paşaoğlu’nda arabaya stage2 yazılım attırdık ve yaklaşık 150 beygir 320 torklara ulaştı. Bununla beraber dpf’i sökerek downpipe taktım sondaki susturucudan öncede kumandalı egzoz takarak bi ses aldık. Bunlara ek olarak arkadaki egzozların boyutunu büyüttüm ve spacer taktım arabaya arkalara 2 cm önlere 1.5 cm takarak çok dışarı çıkartıp tofaşçı gibi dursun istemedim bu boyutlarda arabanın kasası daha geniş ve daha kaslı durmasını sağladım. Bunlardan da sonra arabanın yüksekliği çok gözüme batıyordu ve yere arkayı 4 cm önleri 3.5 cm kadar yaklaştırdım ve bunlarla beraber yol tutuşunda çok ciddi bi artış elde ettim.  Jantların arkasına ek olarak kırmızı kaliper kapağı taktırdım arabanın rengi maviydi gayet spor ve güzel bi duruş elde ettim bence. Hız limitörünüde kaldırdım ve top speed bazında önceden 199da gaz keserken şimdi 241i görebildim. Soracak sorularınız olursa eğer çekinmeden her türlü şeyi sorabilirsiniz aklıma gelenler bunlar

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2019, 12:59:24 »
merhaba fotoları paylaşırsanız ılerıde yaptırmak ısteyenlere kılavuz olacaktır