Gönderen Konu: V40 2012 ve sonrasi modeli icin modifiye  (Okunma sayısı 690 defa)

Çevrimdışı Revaha93

• *
V40 2012 ve sonrasi modeli icin modifiye
« : 16 Ağustos 2016, 23:34:22 »
Merhabalar arkadaslar. Malum volvo sahibi olan kisilerin bildigi uzere bu marka cok modifiye edilen bi marka degil turkiyemizde maalesef. Modifiye etmek istesekte bu motor modifiyesi olsun dis modifiye olsun markanin farkli olusu sebebiyle cesitli sikintilar yasayabiliyoruz. Buraya v40 inin herhangi bi sekilde modifiye etmek isteyen arkadaslarla iletisime gecip daha verimli bi modifiye olmasi icin yaziyorum. Kucuk oynamalarda olsa burada paylasirsak adimlari birbirimize yardimci olmus oluruz. Tesekkurler.

Çevrimdışı tolgasecki

• Aktif Üye
V40 2012 ve sonrasi modeli icin modifiye
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2016, 22:17:57 »
Açıkcası volvolara yapılacak en büyük modifiye body kitler, tampon parçaları, difüzör. Dış görünüş olarak bence ötesini kaldıracağını düşünmüyorum. Aracı basitleştirir. Ha birde güzel bir jant olabilir.

Aslında motor konusunda oynamaya açık diyebiliriz. Servisler kendi garantisi altında benzinli modellere polestar yazılım yapıyordu .Keza dizel motorlarda ford grubuna ait olduğunu biliyorum. Baya modlu ford gördüm. Haliyle V40/CC-S60-V60 gibi modellere uygulanabileceğini düşünüyorum.

İç taraf içinde aliexpress tarzı sitelerde güzel detay ürünler var. Forum üyelerinin paylaştığı görsel ve ilanlardan görülebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2016, 22:20:26 Gönderen: tolgasecki »

Seo4Smf Tags: Için 2012 modifiye sonrası modeli