Gönderen Konu: Satılık araba  (Okunma sayısı 1072 defa)

Çevrimdışı enesabdulkadiroglu

• *
Satılık araba
« : 07 Ağustos 2016, 13:16:33 »
Advertisement
Satilik volvo s40

Full+full hatasiz

İletişim skype; enesabdulResimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap aracılıgıyla gönderildi.

Çevrimdışı tolgasecki

• Aktif Üye
Ynt: Satılık araba
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2016, 01:36:42 »
Hayırlı satışlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2016, 01:45:25 »
Hayırlı satışlar 2006 mı?

Çevrimdışı tolgasecki

• Aktif Üye
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2016, 22:26:50 »
Bu arada yanlış anlamayın ama simdi dikkat ettim.

Sahibinden.com gibi çok daha bilindik, resmi bir site varken hiç duyulmamış bu siteyi neden tercih ettiniz. Diğer ilanlara baktım çoğu fake. Fotolar Google görseller, gösterişli absürt açıklamalar.

Simdi sizde iletişim için skype vermişsiniz. Açıkcası benim mantığıma ters geldi. Kaç kişi skype kullanıyor ? Ben ciddi müşteri olasam araç sahibini normal cebimden ararım.

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2016, 03:08:32 »
Sahibinden işin dozunu kaçırdı herseyleri para, skype eskiden olsa makul(resim dosya paylaşma acisindan) idi ama artık Whatsapp her işi pratik hale getirdi, ama sahibinden e kızgın ım 8_10 yıllık hesabımı kitlitlemişler üzerine birde kimlik fotokopisi ile sabit fatura gönderecekmişim kendilerini devlet kurumu sanıyorlar.

Çevrimdışı tolgasecki

• Aktif Üye
Satılık araba
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2016, 07:47:38 »
Benimki boş soru olmuş zaten. Arkadasın profile girince farkettim yüzlerce foruma üye. Biraz reklam amacı sanırım. Kullanıcı adını aratınca o sitenin kurucusu olduğunu gördüm. Böyle bir girişimde bulunmak çok güzel ama sitenin yarattığı izlenim bildiğiniz dolandırıcılık portresi çiziyor. Haberiniz olsun, konu sahibi. Sazan avı, keriz avı insanları kullanmak ne kadar doğru? 10-15 tane gerçek kiralık araç ilanı ve bir iki satılık telefon sitenin devamı tamamen atmasyon. 10 ilandan 9'unun aynı kişiden satılık olmasıda biraz garip. Bugatti-Ferrari satan adam 2.el iPhone'dan gelecek parayı beklemeside çok komik.

« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2016, 08:05:02 Gönderen: tolgasecki »

Çevrimdışı tolgasecki

• Aktif Üye
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2016, 08:10:16 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Sahibinden işin dozunu kaçırdı herseyleri para, skype eskiden olsa makul(resim dosya paylaşma acisindan) idi ama artık Whatsapp her işi pratik hale getirdi, ama sahibinden e kızgın ım 8_10 yıllık hesabımı kitlitlemişler üzerine birde kimlik fotokopisi ile sabit fatura gönderecekmişim kendilerini devlet kurumu sanıyorlar.

Abi geçende bana aynısını sordu. Bende İPhone'dan giriş yaptım. Sonra PC'de açınca sormadı. Ancak arasıra açılan fake hesaplar, dolandırıcılar, ilandan fotoğraf çalan tipler arttığı için yapıyorlar. O yüzden ben kızmadım. Adamlar havaya girmeyi hakediyorlar. Arabam, araba gibi sayfalara koysak belki hiç görülmeyecek bile ilanlarımız. Geçen ibizayı cuma günü ilana koydum. Hafta sonu gezip tozunca arabayı göstermedim kimseye. Pazartesi araca baktı iki kişi. Salı sattım. Yanı haftasonunu atarsak 2 günde gitti araç. Bu hız başka hiç bir sitede yok. Tabii satılan şeyde önemli ama ucuzada vermedim. Sıfır aldığım fiyatın üzerine 3.500 kâr ettim.

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2016, 13:02:16 »
Iyi de benim hesap ta böyle birşey söz konusu değil. Farz et ki 10 yıllık hesabım başkasının eline geçti farklı amaç ile kullandılar. Resmi olarak ne işlem yapılması gerekiyorsa yaparsın. Bundan haberim olur. Kaç tane araba sattım bu 10 sene içinde. Kaldı ki adım ve telefon numaram var gördüğün bir aksilik varsa iletişim kur. Neyse çok önemli değil sadece 18 yıllık telefon numaramı kullanamıyorum sahibinden sitesinde önemi yok. Telefon numarasından bol birsey yok Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Post Merge: [time]21 Ağustos 2016, 13:09:10[/time]
Dediğin gibi reklam yapıyor adam. Keşke olsun rekabet arttıkça hizmet ucuzlar kalite artar. Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2016, 13:09:49 Gönderen: s40 »

Çevrimdışı Evren_iskent

• Üye
  • **
« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2016, 18:07:51 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Benimki boş soru olmuş zaten. Arkadasın profile girince farkettim yüzlerce foruma üye. Biraz reklam amacı sanırım. Kullanıcı adını aratınca o sitenin kurucusu olduğunu gördüm. Böyle bir girişimde bulunmak çok güzel ama sitenin yarattığı izlenim bildiğiniz dolandırıcılık portresi çiziyor. Haberiniz olsun, konu sahibi. Sazan avı, keriz avı insanları kullanmak ne kadar doğru? 10-15 tane gerçek kiralık araç ilanı ve bir iki satılık telefon sitenin devamı tamamen atmasyon. 10 ilandan 9'unun aynı kişiden satılık olmasıda biraz garip. Bugatti-Ferrari satan adam 2.el iPhone'dan gelecek parayı beklemeside çok komik.

Dogru tespit olmus. Sonucta hepimiz bir kere tikladik ve sitenin farkediligini arttirmis olduk:)

Saygilarimla.

Seo4Smf Tags: