Gönderen Konu: S60 Angel Eye Far ve sis lambası satın alma ve uygulama  (Okunma sayısı 2088 defa)

Çevrimdışı UsTaD

• *
Advertisement
Aşağıda ki link te Angel Eye far sistemi ve sis lambası ya da başka bir deyişle gündüz ledi satış uygulanmış fotoğraflar var.Ben bu akşam sipariş vereceğim ama daha önce uygulayan arkadaş varsa bana da yol gösterirse sevinirim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Ynt: S60 Angel Eye Far ve sis lambası satın alma ve uygulama
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2016, 23:25:56 »
Heralde ilk olursunuz ilanı bende görmüştüm ama yapana hiç rastalamadım, angel farları.iyi bir elektrikçi halledebilir. Ama naçizane görüşüm hem angellar hem aracın kendi gündüz farları hem tampon ledleri cümbüş gibi olur gibi. İlkleri sizde yaşayacağız gibi uyguladıktan sonra bakarız artık

Sent from my iPhone using Tapatalk
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı UsTaD

• *
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2016, 00:13:16 »
Hocam , aslında çok şey yaptım bile araca Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Henüz buraya eklemedim fotoğrafları sadece.  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  herşey bitsin sonra ekleyeceğim adım adım anlatarak kısmetse.

Benim kafamda ki planda , cümbüş yaşamamak adına yatay gündüz farları ve angel ları park lambasıyla birlikte yakıp o esnada dikey gündüz farlarını ve ana farları kapalı yapmak var.
Ana far anahtarını açınca ise angel led ler sönüp diğer lambalar yanacak .

Bakalım bulabilecek miyiz böyle babayiğit bir elektrikçi  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Evren_iskent

• Üye
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2016, 20:17:27 »
Gumrukte takilmasin tampon alti ledler. 75usd'nin ustunde fiyatlari. Sarici ile konusup faturada daha dusuk gostermesini isteyin ama muhtemelen havaleli bir kutu ile geleceginden dikkat cekebilir.

Saygilarimla.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2016, 23:19:42 »
Angel eye lar fotodaki gorseller yani bence fake uygulamasi cok zor olur diye tahmin ediyorum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı UsTaD

• *
« Yanıtla #5 : 22 Haziran 2016, 12:22:00 »
Evren hocam , iyi hatırlattınız teşekkür ederim lakin ben buraya bakana kadar sipariş yola çıkmış. Artık kısmet bakalım .

Skr44 hocam, kafa dengi eli yatkın bi uygulamacı buldum inşallah güzel bir iş çıkartacağız ortaya.

Çevrimdışı Evren_iskent

• Üye
  • **
« Yanıtla #6 : 22 Haziran 2016, 22:32:36 »
Evren hocam , iyi hatırlattınız teşekkür ederim lakin ben buraya bakana kadar sipariş yola çıkmış. Artık kısmet bakalım .

Skr44 hocam, kafa dengi eli yatkın bi uygulamacı buldum inşallah güzel bir iş çıkartacağız ortaya.
Merakla bekliyoruz. Sanirim ilk defa sizde gorecegimizden bizler de ayni heyecani duyuyoruz.

Saygilarimla.

Çevrimdışı furkankarab

• Global Moderator
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2016, 01:51:31 »
en son durum ne bu konuda?

Çevrimdışı UsTaD

• *
« Yanıtla #8 : 17 Temmuz 2016, 12:19:04 »
Herkese merhaba , 

Angel ları araçta bi xenon far hareketli olduğu gerekçesiyle uygulayamadık ne yazık ki Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Eğer bi xenon farı olmayan arkadaş varsa geliş fiyatına angelları gönderebilirim.
Diğer gündüz ledinin uygulama fotoğraflarıda aşağıya eklenmiştir.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #9 : 17 Temmuz 2016, 16:49:48 »
İnanın angellar abartı olurdu zaten bixenon araca. Ayrıca angel far bmw ile özdeşleştiğinden  özenti denmesini istemezdim şahsen. Sonuç olarak bu şekilde araç gayet şık olmuş. Bende ilerde yaptırabilirim sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #10 : 17 Temmuz 2016, 23:40:25 »
Angel güzel olurdu bmw derdine yansın Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı UsTaD

• *
« Yanıtla #11 : 18 Temmuz 2016, 20:17:39 »
Bence bixenon olmasaydı ve uygulayabilseydik gayet şık dururdu  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

BMW mi ? Kimin umurunda   Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Bu arada forumda benden başka taliplisi yokmuş sanırım angelların,sahibinden üzerinden satışa çıkaracağım bilginiz olsun arkadaşlar.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2016, 13:05:07 »
çok şık durmuş en güzel yanı bızım ledlerle aynı tonda yanıyor sanırım.

Çevrimdışı Evren_iskent

• Üye
  • **
« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2016, 21:50:45 »
Oldukca hos olmus. Gule gule kullanin.

Saygilarimla.

Seo4Smf Tags: Angel Uygulama LAMBASI satın alma