Gönderen Konu: S60 sorularım (konuların içinde bulamadım)  (Okunma sayısı 1522 defa)

Çevrimdışı UsTaD

• *
S60 sorularım (konuların içinde bulamadım)
« : 10 Haziran 2016, 23:33:10 »
Advertisement
Herkese merhaba arkadaşlar , birkaç sorum olacak yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Araçtan çıkarken arka kapı dışarıdan açılmıyor.Her seferinde kumanda dan veya düğmeden açmak zorunda kalıyorum.Sürücü kapısı açıldığında diğerlerinin de açılmasını sağlayacak bir özellik var mı ?

Farlarım viraja duyarlı sanırım bi xenon diyorlar. Aydınlatması diğer aracıma göre zayıf. Bi xenon da güç artışı ve daha beyaz ışık mümkün mü acaba ?
Aynı şekilde gündüz farları da cansız yanıyor gibi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Sis farı uygulaması mevcut mu ? piyasa veya orjinal fiyatları hakkında bilginiz var mı ?

Gözlerim sağlam rahat olun Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
S60 sorularım (konuların içinde bulamadım)
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2016, 00:00:58 »
Kapılar için yapacak bişey yok, ya kapıdan açacaksınız yada anahtardan açma tuşuna bir kez basacaksınız.
Cansızlık için far camlarınızı temizletin farkedebilir.
Sis farı görmedim ama aliekspres ya da ebaydan tampondaki kısımlara birebir uyumlu led alıp taktırabilirsiniz.
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2016, 00:09:53 Gönderen: ecz1281 »
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı Evren_iskent

• Üye
  • **
Ynt: S60 sorularım (konuların içinde bulamadım)
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2016, 00:06:19 »
Arka kapilar otomatik kilidin devrede olmasi nedeniyle acilmiyor. Bu bir guvenlik onlemi ama sanirim istenildiginde sensus araciligi ile devreden cikarilabiliyor.

Aydinlatma konusuna birsey diyemem. Biraz goreceli bir konu ya da onceki deneyimlerle ilintili. Mesela mk3 mondeo varken bende onda xenon du ama volvo ile yarisamaz. Yine aracin sinyal lambalarini bazen yol tabelalrina yansirken goruyorum. Tabi zamanla xenonun omru azaldikca aydinlatma da azaliyor. Gunduz fari farkedilmek icin zaten. Ama volvo'da standart olarak farlar da yandigi icin belki diger markalara gore siddetu daha  az led kullanilmis olabilir.

Makyajsizlar icin alibaba'da cizgi seklide ve orjinal tampon icindeki plastik bolume uygun ledler var. Makyajli C30'un sis farlari belki uyabilir. Bunun haricinde zaten sis farli bir s60 yok.

Saygilarimla.

Saygilarimla.

Çevrimdışı UsTaD

• *
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2016, 15:06:23 »
Yardım ve cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.Fotoğrafta ki yatay gündüz ledleri çok güzel duruyor.Aliexpress e bakıp linkini bulursam paylaşacapım sizlerle.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2016, 00:48:00 »
bi zenon merceklerı cok pis toz tutuyor eliniz yatkınsa bı sokup temızleyın ıstersenız.

Seo4Smf Tags: İçinde sorularım (konuların bulamadım)