Gönderen Konu: Servis problemi  (Okunma sayısı 1672 defa)

Çevrimdışı AcHaRaD

• *
Servis problemi
« : 31 Mayıs 2016, 18:29:07 »
Advertisement
Arkadaşlar yetkili servisten 40000 bakımı için almış olduğum rakam 1150Tl. Bu rakam çıkacak ekstralar ile 2000Tl ye çıkabilirmiş (fren balatası vs). Ben Malatya da ikamet ediyorum ve biliyorsanız MALATYA ELAZIĞ KAYSERİ ANTEP de özel servis tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: Servis problemi
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2016, 18:46:47 »
Ahmet abimiz Elazığda o konuyu gorunce yardımcı olacaktır.

Çevrimdışı AcHaRaD

• *
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2016, 19:02:11 »
2-3 haftadır usta arıyorum bulamadım Elazığ bana da çok yakın inşallah bi yönlendirme yaparsa Ahmet bey çok sevinirim.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2016, 19:41:57 »
Ben bakımları serviste yaptırmayı düşünüyorum, zira bakımlar 20000km de bir.fakat bakımda değişmesi gerekenler hariç servise gitmem.misal arka balatalarımı sanayide 150tl ye değiştim. Sizde malatya sanayide bulabilirsiniz kanımca. Siz bakımı serviste yaptırmayayım derseniz isterseniz size burda volvo servisinden ayrılan ergün ustanın numarasını alıp yazarım iletişime geçersiniz.40000km bakımında değişmesi gereken yada istedikleriniz hangisi ise söylersiniz sipariş verip getirtir siz gelmeden sizde günü birlik gelip değişirsiniz. Bana parça lazım olursa siparişle getirtebiliriz demişti. Malatya sanayi bizden daha çok seçenekli sanırdım yokmu gerçekten hiç anlayan servis. Siz düşünün ama ben olsam senede bir kez servis görsün isterim. Çünkü her bakımda ücretsiz yazılım güncellemeleride yapılıyor. İlerde bir sıkıntı olduğunda masrafta ciddi indirimler yaptırabilirsiniz iyi niyet indirimi vs.

Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı AcHaRaD

• *
Servis problemi
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2016, 19:50:39 »
Açıkcası ben de sizle aynı fikirdeyim. Konya otokoç tan gün aldım 14 haziranda servise götüreceğim komple bir bakılmasını ben de istiyorum. Servis ücreti 1150 tl çok birşey değil aslında ama yapacakları filtreleri ve yağı değişmek. Orjinalleri ile maliyeti 300-400 tl masraf ama bunu 1150 ye yaptırmak dokunuyor açıkcası. Üstelik bakımda fren balatası vs değişelim derlerse fiyat katlanarak artacak anladığım kadarıyla. 70000tl ye aldığım arabaya 2000-3000 servis masrafı vermek ki 20000km veya 1 yıl içinde bu masraf tekrar edecek bence çok. Dediğiniz gibi yapmayı planlıyorum ustanın numarası varsa yazarsanız çok sevinirim. Ben Malatya da bir iki usta buldum ama Volvo da çalışmışlıkları vs yok. Balata değişimi için bosh marja malzeme takarız dediler. Ben de buna pek sıcak bakmadım açıkcası. Orjinal ürün takmak istiyorum. Tavsiye ettiğiniz usta orjinal parça siparişi veriyor ve sorunsuz takabiliyor mu acaba. Yoksa yan sanayi malzeme mi takıyor?

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2016, 19:52:02 Gönderen: AcHaRaD »

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2016, 20:36:55 »
Nette baktım iletişim numaraları var. Ergin yalçınkaya, volvo servisinde baş ustaydı.detayları konuşur bizide bilgilendirirsiniz.
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı Revaha93

• *
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2016, 05:25:11 »
Merhabalar. V40 d2 powershift aracımın 30 bin km bakımı geldi. Aracım 29.750 kmde. Normalde adanada ikamet ediyorum yaz okulu için izmire geldim. Ve adanaya dönene kadar 1500 km daha yol yaparım ort. Servisi burda yaptırmak istemiyorum malum öğrenciyim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap izmir volcarda 30.000 bakıma 875 tl fiyat cektiler. Lafin ozu servis knsini kac km ye kadar asabiliyoruz ve bu asin motora cok zarar verir mi? Ogrenmek istedim ona gore hareket edicem tesekkurler.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2016, 08:13:37 »
1000km olarak biliyorum, ama servise sorarsanız kesin bir çözümü vardır. Bakım içinde yol güzegahınızda ki bir kaç servisten fiyat alın. Bakım fiyatı biraz çok gibi gelsede bana, hyundai i10 1.2 benzinlinin 30000km bakımına 600tl gibi bir rakam ödemişti geçen kız kardeşim. Kıyaslayınca pek fazla gelmedi.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #8 : 11 Ağustos 2016, 18:08:57 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Ben bakımları serviste yaptırmayı düşünüyorum, zira bakımlar 20000km de bir.fakat bakımda değişmesi gerekenler hariç servise gitmem.misal arka balatalarımı sanayide 150tl ye değiştim. Sizde malatya sanayide bulabilirsiniz kanımca. Siz bakımı serviste yaptırmayayım derseniz isterseniz size burda volvo servisinden ayrılan ergün ustanın numarasını alıp yazarım iletişime geçersiniz.40000km bakımında değişmesi gereken yada istedikleriniz hangisi ise söylersiniz sipariş verip getirtir siz gelmeden sizde günü birlik gelip değişirsiniz. Bana parça lazım olursa siparişle getirtebiliriz demişti. Malatya sanayi bizden daha çok seçenekli sanırdım yokmu gerçekten hiç anlayan servis. Siz düşünün ama ben olsam senede bir kez servis görsün isterim. Çünkü her bakımda ücretsiz yazılım güncellemeleride yapılıyor. İlerde bir sıkıntı olduğunda masrafta ciddi indirimler yaptırabilirsiniz iyi niyet indirimi vs.

Vpark Cihan abide bize özel fiyatlar var o balata pahalı Ahmet abi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #9 : 11 Ağustos 2016, 19:57:35 »
Bundan daha ucuzu pisiklet fren pabucu şaka bir yana angarada olsaydık çok daha geniş imkanlara sahip olurduk ama ne yapalım.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2016, 22:35:32 »
Bundan daha ucuzu pisiklet fren pabucu şaka bir yana angarada olsaydık çok daha geniş imkanlara sahip olurduk ama ne yapalım.

bedenen olmasada ruhen hep yanımızdasın abim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2016, 22:37:34 »
Eyvallah kardeşim

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #12 : 13 Ağustos 2016, 22:55:24 »
Merhabalar. V40 d2 powershift aracımın 30 bin km bakımı geldi. Aracım 29.750 kmde. Normalde adanada ikamet ediyorum yaz okulu için izmire geldim. Ve adanaya dönene kadar 1500 km daha yol yaparım ort. Servisi burda yaptırmak istemiyorum malum öğrenciyim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap izmir volcarda 30.000 bakıma 875 tl fiyat cektiler. Lafin ozu servis knsini kac km ye kadar asabiliyoruz ve bu asin motora cok zarar verir mi? Ogrenmek istedim ona gore hareket edicem tesekkurler.

Eğer bu yapmis olduğun 10.000 km yi son 6 ay içinde ve uzun yolda kullanarak yaptıysan gönül rahatlığıyla birsey olmaz.
 Ama şehir içinde de kullandım ve 6 aydan daha uzun süre önce bakımını yaptırdım diyorsan, ben tavsiye etmem sonuçta aracın dizel. karar senin motor senin  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tags: