Gönderen Konu: Yeni sponsorumuz hk.  (Okunma sayısı 2117 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Yeni sponsorumuz hk.
« : 17 Mart 2016, 22:54:52 »
Advertisement
Arkadaşlar merhaba,
Zivax firmasından Özgür bey ile bugunki telefon konusmamızdan sonra kendisi forumumuza 6 ay süresince sponsor oldu ve ellerindeki ürünleri deneyip tanıtmamız için ufak bir çeyiz hazırladı. Ürünler geldiği zaman tek tek yabancı ürünlerle karşılaştırmalı test videoları fotografları gelicek.  %100 yerli firma facebook youtube kanallarından firmanın urunlerı hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Ürünlerin ph değerleri gibi önemli bilgileri önümüzdeki günlerde paylaşacağım. Takipte kalın temiz kalın Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Facebook sayfası: Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Instagram sayfası : Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Youtube kanalı : Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Tekrardan Ziwax ailesine  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap diyoruz.

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
Ynt: Yeni sponsorumuz hk.
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2016, 23:23:41 »
Hayırlı uğurlu olsun diyelim

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2016, 18:57:13 »
hayırlı olsun, takipteyiz.

Çevrimdışı tolgasecki

• Aktif Üye
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2016, 22:45:35 »
Hayırlı olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2016, 11:53:01 »
Hayirli olsun, karşılaştırmaları merakla bekliyoruz

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #5 : 21 Mart 2016, 14:31:14 »
hadi hayırlısı
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2016, 20:52:06 »
Arkadaşlar bazı urunlerı bugun deneme fırsatım oldu video çektım ama ruzgardan dolayı pek pegenmedım yakın zamanda tekrar bır vıdeo cekecegım. yaklasık 1 lıtreye 100ml sampuan kullandım oran fazla geldı sanrım Özgur bey 1/60 oranında sulandırmamı soylemıstı ilk deneme köpürmez die biraz cok doldurdum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Jel olan lastık parlatıcısı meguairisin jel lastık parlatıcısından daha yogun bır kıvamda gecen yıkamada meguairs kullandıgım için bu yıkamada kullanamadım çünkü meguairs lastıklerde duruyordu hala.

hızlı cilaya gelince 1/3 oranında sulandırdım. Araçta pasta cıla varmıscasına parlattı ve boyada yumusak bır yuzey bıraktı.  Şimdilik bu ürün favorim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap diğer ürünleride denedikçe paylaşacagım. Foto video bekleyin Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Gearbox

• *
« Yanıtla #7 : 29 Mart 2016, 22:24:47 »
Sponsorluk hayırlı olsun Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Denemeleri merakla bekliyoruz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #8 : 30 Mart 2016, 00:11:46 »
Resimli ürün tanıtımı yapılırsa daha iyi olur

Yani hangi ürün hangi özelliğe sahip onu paylaşsın sponsor bizlerde test edip görüşlerimizi paylaşırız

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #9 : 06 Nisan 2016, 14:20:25 »
Urunlerın bır kısımını denedım bu pazar vıdeo cekecektım yıkama makınası tuhaf bı sekılde  arızalandı servıse gotrurdum sorun cıkmadı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bu hafta yıne bıdeneme yapacagım.
Evet o bez beyazdı  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Arkadaslar hafta sonu bazi nedenlerden dolayi bideo alamadim Gearbox mehmet sen urun canavarisin ozellikle hizli ciladan sana vericem bi h7 ilr karsilastirma yapalim istiyorum.
Torpito bakim sutu matin fotolari  ve deri temizleyici urunun fotolari  var 50 50 yapma sansim olmadi isikfa biraz kotu Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap ama merak etmeyin iyileti yolda

Biraz vodka dokulmustu ilk başta Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş YapResimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Koltuklar ve on gögüste 1/25 - 30 civarında zivax genel temizleyici kullandım. ( Detailing sitelerinde daha urunu kullananlar olmadıgı ıcın acıkcası bıraz korktum ama 0 problem ıyıde kır cıkartıyor)

Torpito sutu 1/5 mat gorunum elde etmemızı saglıyor. Bidahakine bir tık parlak deniyecegım 1/4 le bakalım neler olucak. (Fotolar ıcın kızmayın guzellerı gelıcek)

Genel temizleyici normalde ;

Derilerde 1/20
kumas 1/10 oranında sulandırılıyor.

Hızlı cılanın hic resmi yok malesef Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap elınızı surdugunuzde boyaya arabayı oksayasınız gelıyor o derece ama Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Cilanın tek kotu yanı camlara gelırse leke yapıyor. Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2016, 15:54:06 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #10 : 07 Nisan 2016, 23:19:26 »
Mehmet dene bakalım ürünleri

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #11 : 08 Nisan 2016, 17:28:28 »
Güzele benziyor denemek lazim İstanbulda 11 tane bayileri var sanırım, yaz olsun gidip bi yikatayim

~Tapatalk~

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #12 : 28 Nisan 2016, 13:35:20 »
test videosu iiçin buyrun

Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı tolgasecki

• Aktif Üye
« Yanıtla #13 : 28 Nisan 2016, 19:57:49 »
Video gizlidir diyor açılmıyor

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #14 : 28 Nisan 2016, 19:59:37 »
Duzelteym

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #15 : 29 Nisan 2016, 12:23:36 »
ürün çok güzel. yerim uygun olsa alır yapardım bende.
bu arada şükrücüm jantlar orijinal mi? Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap)) şaka bir yana aracı pıstırdınmı sen.
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #16 : 29 Nisan 2016, 12:24:14 »
Evet Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap dun arkalari kaldirdim tkrr ama onle ayni oldu

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #17 : 29 Nisan 2016, 20:14:46 »
Sponsorumuz kendi bir konu açıp ürünleri tanıtacak mı peki?

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #18 : 29 Nisan 2016, 20:46:51 »
Ozgur bey yogun oldugu icin pek ugrasmiyor ben urunleri tek tek deneyip paylasimlar yapacagim

Çevrimdışı tolgasecki

• Aktif Üye
Yeni sponsorumuz hk.
« Yanıtla #19 : 29 Nisan 2016, 21:00:46 »
Keşke benimde yerim olsa, ufaklığı yıkardım bunlarla, otoparkta söyle makina çalıştırsam tüm site beni linç eder Gecen hafta Ml'i kendim yıkadım canım çıktı, neden daha pahalıya yıkadıklarına hak veriyor insan büyük araçlar için. Tavan falan sıkıntı gözünü seveyim sedanın

« Son Düzenleme: 29 Nisan 2016, 21:00:59 Gönderen: tolgasecki »

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #20 : 29 Nisan 2016, 21:14:49 »
Azimli sican fare misali garajdakki su saatinden disariya cesme yaptirdim

« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2016, 14:08:11 Gönderen: skr44 »

Seo4Smf Tags: Yeni sponsorumuz