Gönderen Konu: Foruma hareketlilik  (Okunma sayısı 2397 defa)

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
Foruma hareketlilik
« : 19 Ocak 2016, 23:02:10 »
Advertisement
Arkadaşlar özellikle Volvo araciniz hakkında yaptığınız işlemleri resim video ile destekleyip paylaşım yapın

Benim şu an volvom yok ama yaza doğru yaptığım işlemleri paylaşmak istiyorum

Lütfen sizlerde forumda daha aktif olun

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: Foruma hareketlilik
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2016, 21:47:59 »
Havalar az guzellesssınde sıze R desıgn pedallarımı Krom hava kanalalı aksesuarlarımı ve 'pistirilmis' Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap aracımın resımlerını atayım

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2016, 15:29:33 »
Her ne kadar online olamasak da gönlümüz burda  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap S40 uzun bir sure once gelin oldu gitti Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Artık yeni araba alma zamani Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
-s60 d2 premium
-bmw 316i
-mercedes c180
arasinda bakiniyorum(hepsi '13 - '14 civari). S60 in halojen farlari yüzünden kararsizim, s40 da bir oturusta 10 tane selektör atiyordum  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Sunroof cok onemli degil. Performans hakkinda da suphelerim var gidip test etmem lazim  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap İns. gonlumuze gore bir araba buluruz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2016, 15:31:50 Gönderen: Quadrifoglio »

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2016, 02:22:21 »
hayırlısı olsun

Çevrimdışı atabay79

• *
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2016, 20:05:26 »
Merhaba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2016, 21:57:35 »
Merhaba hosgeldiniz

@s40 tesekkur ederim:)

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2016, 15:41:56 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Havalar az guzellesssınde sıze R desıgn pedallarımı Krom hava kanalalı aksesuarlarımı ve 'pistirilmis' Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap aracımın resımlerını atayım
Bekliyoruz

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2016, 15:43:32 »
Her ne kadar online olamasak da gönlümüz burda  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap S40 uzun bir sure once gelin oldu gitti Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Artık yeni araba alma zamani Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
-s60 d2 premium
-bmw 316i
-mercedes c180
arasinda bakiniyorum(hepsi '13 - '14 civari). S60 in halojen farlari yüzünden kararsizim, s40 da bir oturusta 10 tane selektör atiyordum Sunroof cok onemli degil. Performans hakkinda da suphelerim var gidip test etmem lazim  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap İns. gonlumuze gore bir araba buluruz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Umarım bulursunuz

Bende babamın aurisi satıp üzerine biraz ekleyip s60 niyetindeyim ama biraz daha zaman var kredi borcu bitince inşallah

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #8 : 08 Şubat 2016, 16:11:14 »
Merhaba

Merhabalar

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #9 : 03 Mart 2016, 09:32:55 »
Son durumdan, piyasadan bahsedeyim az 2014 üstü premium s60'ların çoğu filo aracı, ihale ile alip satiyorlar. Birkac tanesiyle görüştüm ama boya,bakım konusunda net konusmuyorlar. Ortada yalan cok Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Önce hasarlı haliyle satmaya calisip satamayan sonra yaptirip ilan koyan birini aradim. Aracı o halde almis nerede boyandigini bilmiyormus Powershift konusunda da cekincelerim var ileriye dönük problem acar mi diye. Hayırlısı artık ölücülük yapmak icin bekliyorum
 Benzer durumlar bmw 320ied icinde gecerli. İlanlardaki cogu araç çelik motor filonun aracı. Internetten ihaleyi izleyebiliriniz veya katılabiliriniz; ikinciyeni.com . Satin alip kozmetik olarak eksiklikleri duzelttikten sonra ilan koyuyorlar.

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #10 : 03 Mart 2016, 11:05:01 »
Site için teşekkürler bende kovalayayim biraz denk gelebilir

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı tolgasecki

• Aktif Üye
« Yanıtla #11 : 03 Mart 2016, 18:12:36 »
Bir Volvo sahibi olmasamda bende forumun canlanmasından yanayım. Çok sakin kimse girmiyor? Çok kalabalık değiliz ama bence az kisi ile daha samimi, muhabbetler döner

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #12 : 03 Mart 2016, 18:20:56 »
Kesinlikle öyle Volvo haberlerini paylaşalım

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #13 : 06 Mart 2016, 23:59:05 »
Bir Volvo sahibi olmasamda bende forumun canlanmasından yanayım. Çok sakin kimse girmiyor? Çok kalabalık değiliz ama bence az kisi ile daha samimi, muhabbetler döner

sıte trafıgımızı sızde gorebılırsınz forum altında acık olması gerekıyor trafık her gecen gun artıyor ama ınsanlar okuyup alacakları bılgıyı aldıktan sonra bır yorum yapma geregı duymuyorlar.

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #14 : 14 Mart 2016, 01:27:22 »
kesinlikle katılıyorum. insanlar soru soruyor yanıtlıyoruz ama sonuçta dönen olumlu yada olumsuz sonuç bildiren kimse olmuyor.

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #15 : 14 Mart 2016, 23:11:34 »
Vaktim olsa hergün konu açacağım ama şu aralar hiç vaktim yok

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #16 : 16 Mart 2016, 22:45:22 »
konu açmaktan ziyade konuların içini doldurmak daha önemli konu havada kaldığı zaman tadı olmuyor.

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #17 : 16 Mart 2016, 22:49:31 »
konu açmaktan ziyade konuların içini doldurmak daha önemli konu havada kaldığı zaman tadı olmuyor.
Konu açmaktan kastım yeni Volvo teknolojilerinin testlerinin yayınlandığı haber ve videolar var youtube da hatta kanallar var onlardan haberler

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #18 : 16 Mart 2016, 22:53:46 »
 Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap olur tabi hareket olsun.

Çevrimdışı Evren_iskent

• Üye
  • **
« Yanıtla #19 : 19 Mart 2016, 12:59:52 »
Genelde arac almadan once okuyarak  ve aldiktan sonra uye olarak marka forumlarini takip etmeye calisirim.  Uzun sure once aldigim ford ile baslayan ve yaklasik 10 senedir  benim icin dost ortamina donusen ve gonul bagi olusan fordclubtr forumu haricinde bugune kadar: mazda, seat, punto forumlarini takip ettim. Sizleride oncesinde enistemin simdi benim olan araci alma arifesinde tanidim ve takip ettim.

Gorugum en sakin forumlardan. Belki araclarin sorunsuzlugu, belki tercih eden kitlenin yas grubu ya da mesleki zorunluluklar forumun sakin kalmasinin nedenleri. Sorunlarini forum ortaminda paylasmak istemeyenler ya da forumda bulacagi cozumler yerine servisine ucretini odeyerek cozdurebilecek maddi guce sahip kullanici kitlesi de biraz hareketi dusuruyor olabilir.

Buna karsin hareketsiz degil. Mesela benim ilk mesajima gelen cevaplar hem hizli hem de gayet misafirperverdi.

Forumun markaya has olmasi ve basvuru adresi olmasi icin guncelligini korumasi gerektigine inaniyorum.

Meslek hayatimizin getirdigi yogunluk disinda mumkun oldugunca faydalanan degil aktarimda bulunan konumda olacagimi dusunuyorum.

Uzun yazdiysam affola. Umarim Volvo ile sadece kaliteli bir arac degil ayni zamanda keyifli bir paylasim ortami da kazanmis olacagim bu forum sayesinde.

Saygilarimla.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #20 : 19 Mart 2016, 17:09:09 »
Genelde arac almadan once okuyarak  ve aldiktan sonra uye olarak marka forumlarini takip etmeye calisirim.  Uzun sure once aldigim ford ile baslayan ve yaklasik 10 senedir  benim icin dost ortamina donusen ve gonul bagi olusan fordclubtr forumu haricinde bugune kadar: mazda, seat, punto forumlarini takip ettim. Sizleride oncesinde enistemin simdi benim olan araci alma arifesinde tanidim ve takip ettim.

Gorugum en sakin forumlardan. Belki araclarin sorunsuzlugu, belki tercih eden kitlenin yas grubu ya da mesleki zorunluluklar forumun sakin kalmasinin nedenleri. Sorunlarini forum ortaminda paylasmak istemeyenler ya da forumda bulacagi cozumler yerine servisine ucretini odeyerek cozdurebilecek maddi guce sahip kullanici kitlesi de biraz hareketi dusuruyor olabilir.

Buna karsin hareketsiz degil. Mesela benim ilk mesajima gelen cevaplar hem hizli hem de gayet misafirperverdi.

Forumun markaya has olmasi ve basvuru adresi olmasi icin guncelligini korumasi gerektigine inaniyorum.

Meslek hayatimizin getirdigi yogunluk disinda mumkun oldugunca faydalanan degil aktarimda bulunan konumda olacagimi dusunuyorum.

Uzun yazdiysam affola. Umarim Volvo ile sadece kaliteli bir arac degil ayni zamanda keyifli bir paylasim ortami da kazanmis olacagim bu forum sayesinde.

Saygilarimla.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hocam

Havalar ısındıkça araçlara yapacağımız işlemler artacak haliyle paylaşımlarda artacaktır

tapatalk yaz kızım

Seo4Smf Tags: