Gönderen Konu: İstanbul'dan Merhaba  (Okunma sayısı 856 defa)

Çevrimdışı Clotho

• *
İstanbul'dan Merhaba
« : 16 Kasım 2015, 20:30:51 »
Merhaba arkadaşlar. İsmim Cem. 41 yaşındayım. Yıllar önce ikinci el aldığım 2.0 full donanımlı bir S40 ile Volvo'yu tanıdım. 1 sene kadar kullanıp sattım. Yakıtı yüksekti ve boya yanıkları vardı, uğraşamam diye şımarıklık yapıp sattım, ama sonra çok vurdum kafamı duvarlara.
7 ay önce araba ihtiyacım olduğu için ( yıllarca şirket aracı kullandım) ve 1,5 yaşında değerli bir varlığım, kızım, olduğu için tekrar Volvo almya karar verdim. Ama bu sefer en büyüğü olmalıydı, zira bebek arabası, koltuğu, oyuncak, bisiklet, eşyalar derken S80'de karar verdim. Mlum 3 oda 1 salon bagajı var Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Aracım 2002 model S80 2.0 T otomatik. Malesef daha yeni modele gücüm yetmedi, ama en azından ilk sahibinden ve düşük kilometreli bir S80 buldum. Makam aracı olarak kullanılmış fakat içi hor kullanılmış. Elbette bunu bilerek ve zamanla yenileme düşüncesiyle aldım. Arabamı çok seviyorum, ve her zaman 2. araç olarak bende kalmasını planlıyorum.

Keyifli paylaşımlar yapmak dileğiyle....

Sevgiler...

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
Ynt: İstanbul'dan Merhaba
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2015, 19:44:28 »
 Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
Ynt: İstanbul'dan Merhaba
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2016, 22:58:09 »
Hoş geldiniz

Garaj uygun ise biraz masraf ile çok güzel bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz

Sonrasında youtube ve forum siteleriyle bir çok işlemi kendiniz halledebilirsiniz

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız cezasız olur inşallah

tapatalk yaz kızım

Seo4Smf Tags: