Gönderen Konu: volvo s40 ekzantrik zinciri  (Okunma sayısı 1385 defa)

Çevrimdışı gürhan

• *
volvo s40 ekzantrik zinciri
« : 04 Kasım 2015, 14:22:47 »
Advertisement
Merhaba arkadaşlar. Aracım2009 model  s40 1.6 D 110000 kmde. Aracımın son bakımında usta motordan zincir sesi geldiğini ekzantrik zincirinin bollaştığını söyledi fakat  üst kapağı falan sökmeden direk sesten ekzantrik zinciri bollaşmış dedi . 1400 tl gibi masrafı var dedi. Şimdi aklıma takılan konuştuğum bir Volvo ustası senin aracında ekzantrik zinciri yok triger kayışı var diyor Volvo parça sitelerine giriyorum ekzantrik zinciri diye bir parça yok. Bu zincir konusunda bilgisi olan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum . Kastamonuda ikamet ettiğim için burada kurcalattırmak istemiyorum aracı en yakın zamanda ankara ya da samsuna gitmeyi düşünüyorum.

Çevrimdışı tarals40

• *
Ynt: volvo s40 ekzantrik zinciri
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2015, 13:08:07 »
Eksantrik zinciri diye bir parça ilk defa
Duyuyorum.aracı kurcalatma aracını Ankara'ya götür.
Gösterdiğin usta Nasıl teşhis koymuş merak ettim.
Ankara'da bir sürü volvo servisi var,servis ustalarıyla irtibata geçip parçayı sorabilirsin.

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
Ynt: volvo s40 ekzantrik zinciri
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2015, 23:58:07 »
Bence de Ankara yakın size kapsamlı bir bakım yaptırın

tapatalk yaz kızım gereği düşünüldü

Çevrimdışı Zeroquad

• *
volvo s40 ekzantrik zinciri
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2016, 18:16:29 »
Arkadaşlar egzantirik zinciri bulunmaktadır. Sıfırı çok pahalı olduğu icin, çıkma yada yenilenmişi daha uygun bulabilirsiniz. Tecrübe ile sabit bir araba tamircisi yerine motor yenileme ve revizyon isi yapan kimselere göstermenizi tavsiye ederim. Fiyat yaklaşık 500 olsa 800 TL civarı olarak hatırlıyorum.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2016, 18:18:19 Gönderen: Zeroquad »

Seo4Smf Tags: ekzantrik zinciri