Gönderen Konu: Bugün aracınıza ne değişiklik yaptınız?  (Okunma sayısı 88567 defa)

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
Re: Bugün aracınıza ne değişiklik yaptınız?
« Yanıtla #50 : 07 Kasım 2012, 12:46:38 »
Advertisement
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Bi kosede kivrilir otururum abi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Sabah okulda arabanin onunu kaldirima dokundurdum
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
 Ahmed abi bilir migrosun ilersinde radar olur bazen.Isiklarda 1-2 arabadan makas alip,kendimini sol serite attim ve gri symbol 'u gordum.Yapistirdim freni Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Adamla bi bakistik. Ilerde dubalar vardi ama kimse yoktu,umarim gelmez.

'Tapatalk sagolsun'
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2012, 13:21:59 Gönderen: Quadrifoglio »

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Ynt: Bugün aracınıza ne değişiklik yaptınız?
« Yanıtla #51 : 07 Kasım 2012, 13:19:10 »
Niye kivrilacaksin ki araba yayla gibi,  ama donuste kivrilabilirsin zira sofor koltugunda olmama ragmen alisveris posetleri, cantalar vs yuzunden ben bile daraliyorum:o:

samsung galaxy s3 volvo s60 d3 23hu 003

Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #52 : 07 Kasım 2012, 13:23:23 »
Tahmin edebiliyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

'Tapatalk sagolsun'

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #53 : 07 Kasım 2012, 15:57:26 »
Gelmez insallah, bende forum ankaranin orada girdim gibi ama durdurmadilar. Bir kez yine durdurmadilar eve geldi kontrol noktasina gelmedi die, halbuki gecmistim. Dokundurma iyiymis, gecmis olsun daha kotusunu def eder ins..

Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #54 : 07 Kasım 2012, 19:27:45 »
Siz gelin yeterki Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Ufuk gecmıs olsun ınce bır zımpara rotus boyası bellı bıle olmaz.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #55 : 08 Kasım 2012, 11:45:24 »
Sağolun.Küçücük bir şeyde bile hevesim kaçtığından, arabanın biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu düşündüm.Mekanına çektim dinlensin vol. Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Dün sanayide autoking tarzı bir yere gittim.Adam ;şunu sökicez,çelik macun bunu tutmaz plastik macun aticez,boyicez,yapicez yapicez dedi.
Topukladım başka yere gittim;gardaş takma yaa,yarın sabah gel 2dk'da rötuşlarım dedi.

Sonunda kendim halletmeye karar verdim,haftasonu bakalım nasıl olcak Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #56 : 19 Kasım 2012, 19:40:23 »
Bugun arkadasida kandirarak temizlik isine girdim.temizlik malzemem sukru kardesimin bana camsil sisesinde verdigi ne oldugunu bilmedgm solusyon. Aracin krem renk olan heryerindeki oturmus kirleri buyuk oranda temizledik. 4 tane mikrofiber bez simsiyah oldu. Sukru gercekten gorunmuyr ama cok kirliymis. Sonrada el kremi ile deri olan heryere uygulama yaptik. 2saat gecmeden hepsini emdi koltuklar, meger ne acmis.tskrler skr.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #57 : 19 Kasım 2012, 22:23:55 »
Abi senin koltuklar bejdi yanılmıyorsam,rengi açılmıştır eminim.Aynı zamanda çok yumuşuyorlar.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #58 : 19 Kasım 2012, 23:21:52 »
Stranjo die okunuyor sanirim all purpose cleaner yani apc Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap ahmet abinin koltuklar turuncu gbydi snrm Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap umarim urunu duzgn kullanmissindr. 3 fis mikrofiber bezin bir bolumune yetiyor eger 3 e katladiysan oda bi koltuga yetiyor.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #59 : 20 Kasım 2012, 00:07:42 »
Taba oluyor galiba :

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #60 : 20 Kasım 2012, 01:06:37 »
Sukru 3 fistan fazla kullandim zannedersm.kapilara falan direk puskurttm dedigin gibi. Zaten bezin uzerindeki yetmiyordu cikarmaya. Koltuklarada beze puskurttup yaptik.fazlasinin zarari varmi deriye???birde kaportaya Zarari olurmu elimdeki bezi tamponda ziftli yerlere surdum onlari bile cikardi:-
Ufuk ilk gunku gibi olmadi ama bayagi bir kir cikti. Bu arada tavan falanda bayagi kit tutmus, sonaxa veririm onum icinde, bu islerr cok yorucu.
Bu arada koltuklar kayin+bej diye geciyordu sanirim, cift renk yani.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2012, 01:10:16 Gönderen: ecz1281 »

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #61 : 20 Kasım 2012, 01:37:48 »
Zarari olmaz ama kimyasalin fazla geldigi yerler daha temiz gozukur o urunu biraz daha sulandirip gunes olmayan yerde koltuga direk sikip tirnak fircasi ile fircalayabilirsin. Daga cabuk ve etkili temizler ama urun pek homijen dagilmayacagindan bazi yerlerde lekebirakabikir. Sonaxa cok guvenmeyin onlarda bizm kullandigimz malzemelerden kullaniyor tavana da beze skip sonra silerek kirleri cikarabilirisin abi fazla korkma Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap yeterki cok islak olmasn bez tavavandaki sunger cok su cekmesin.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #62 : 20 Kasım 2012, 11:15:55 »
Korktum koltuklarin rengi atacak die:o
Tavan sungeri olmaz gibime geldi kenarda biraz denedim kir icine isliyor sanki , yada ben beceremedim.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #63 : 20 Kasım 2012, 11:34:11 »
Tavana hic elleme derim abi.Önceki aracimda ugrasmistim arka kisimda 5-6cm lik hafif sarkma olmustu.
Zaten yapmasi zordur,genellikle leke yok olmak yerine dagilir.Su izi gibi kalir.
Bu isi profesyonellere birakmak lazim bence:)

'Tapatalk sagolsun'

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #64 : 20 Kasım 2012, 11:48:55 »
Sicak havada hafif nemli bez ile hicc birsey olmaz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  lekenin dagimasi icin cok islak olmasi gerek bezin Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #65 : 20 Kasım 2012, 12:32:06 »
Tabi,katılıyorum ıslak olursa kötü olur.Ben apc ile yapmamıştım,meguiars quık out ile yapmıştım(başarılı gerçekten).Tavana sıkıyosun arada yüzünede geliyor,değmez ya cildine,gözüne yazık  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap 3-4 sene önce eldivensiz yapmıştım,tırnak kısımlarım berbat olmuştu.

1 ay önce küçücük 1-2 kısımda uğraştım sarkma hiç olmadı ama uğraştırdı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Fotoğraf çekmemişim demekki,bulamadım.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #66 : 20 Kasım 2012, 19:16:11 »
Valla ince isciligim ve sabrim olmadigi icin karismayacam simdilik;D

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #67 : 20 Kasım 2012, 20:29:22 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Valla ince isciligim ve sabrim olmadigi icin karismayacam simdilik;D

temizligin sırrı sabır

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #68 : 01 Aralık 2012, 14:08:03 »
Havalar iyice soğuduğundan kışlık lastiklere geçtim bugün Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Sınava yetişmem gerektiğinden rot ayarı kaldı şimdilik.Gidişinde sorun yok ama yinede baktırayım.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #69 : 01 Aralık 2012, 20:46:28 »
Hangi marka kisliklarin.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #70 : 01 Aralık 2012, 20:49:23 »
Lassa snoways era kışlıklar. Lastikçiler bugün yoğundu, lassa-bridgestone bayisinde taktırdım.Sağolsunlar iyi ilgilendiler Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #71 : 01 Aralık 2012, 21:58:25 »
Allah kazabela vermesin, bende michelin alphinleri gecen hafta taktirdim.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #72 : 01 Aralık 2012, 22:05:12 »
inatla kıs lastıgı takmıyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap kar yagarsada okulun servıslerını veya pederın arabasını almayı planlıyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Gecen hafta APP plakaları taktım resım cekmeyı unuttum en kısa zamanda resımlerı paylasıcam.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #73 : 01 Aralık 2012, 22:55:48 »
Amin,kimseye kaza bela vermesin.
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
inatla kıs lastıgı takmıyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap kar yagarsada okulun servıslerını veya pederın arabasını almayı planlıyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Gecen hafta APP plakaları taktım resım cekmeyı unuttum en kısa zamanda resımlerı paylasıcam.
Havalar soğudu bende az kullanmaya başladım, okul eve yürüyerek bile 15dk. Araba ısınamıyor zaten. Birde çok sürünce isterse porsche olsun sıkıyor beni, bir özelliği kalmıyor benim için Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Kar yağmasını bekliyorum arada zevkini çıkartırım .
Yaz lastiğiyle geçen kış sadece 1 kez sorun yaşadım. Yokuşta kalkmak gerekti, o biraz zorlamıştı.
App'yi merak ettim, eskiside iyi duruyordu aslında. Bende önceki araca yaptırmıştım. Adamı arayıp ruhsat fotokopisi gerekli mi diye sordum. Yok plakayı söyle basıp yollayayım deyince değişik olmuştum   Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #74 : 02 Aralık 2012, 13:23:24 »
Babamin arabasi ile 2 yil once Ankarayi bastan assagi kayarak gezdim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  eve girince bu ne sen bizi oldurcenmi al 4 tane kis lastigi . Bu sert cikistan sonra babam lastikleri aldi gecen sene kimsenin girmeye cesaret edemedigi yollara grdim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap arabada turbo olmadigindan hicte zorluk cekmedim rampalarda. Bugun snn arabana lastik alalim dedi saol bn kullanmicam dedm Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

GT-N7000 cihazımdan gönderildi
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2012, 13:23:51 Gönderen: skr44 »

Seo4Smf Tags: Bugün aracınıza değişiklik yaptınız