Gönderen Konu: Bugün aracınıza ne değişiklik yaptınız?  (Okunma sayısı 88566 defa)

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
Ynt: Bugün aracınıza ne değişiklik yaptınız?
« Yanıtla #25 : 24 Eylül 2012, 19:09:12 »
Advertisement
Bugün değil ama 15 gün önce tampon ekinin alt kısmını boyamıştım.Küçük bir detay ama hoşuma gitti.
Mat siyaha boyadım ama ilerde parlak siyah düşünüyorum.
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #26 : 24 Eylül 2012, 23:26:40 »
fotomu yalnıs yoksa boyanan yerı benmı anlamadım

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #27 : 25 Eylül 2012, 08:34:26 »
Fotoğrafta pek belli olmuyor,yakınlaştırılmış halini yüklüyorum.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #28 : 25 Eylül 2012, 13:21:03 »
Guzel temiz calisma

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #29 : 01 Ekim 2012, 01:27:06 »
Tüm plastikleri sonax apc  ile temizledim,sonra 303 aerospace'i uyguladım.Koltukları gliptoptone ile temizleyip korumaya aldım.
İlk defa sonax hızlı cilayı kullandım.Önceden meguiars ultimate quick wax  kullanıyordum.
Sonax ıslakken uygulanıyor.Fena değil ama meguiars'a  alışmıştım,1-2 yıkamaya farkı anlarım.
Telefona yeni efekt programı yükledim,öylesine çektiğim fotoğraflarıda yükleyeyim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş YapResimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #30 : 10 Ekim 2012, 11:30:52 »
Sileceklerim soğuk havalarda iğrenç bir ses çıkarıyordu.Uzun zamandır değişmemişti zaten.
Bosch aerotwin silecek siparişi verdim:Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #31 : 20 Ekim 2012, 18:45:36 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Sileceklerim soğuk havalarda iğrenç bir ses çıkarıyordu.Uzun zamandır değişmemişti zaten.
Bosch aerotwin silecek siparişi verdim:Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Aldığım silecekler ne yazıkki uymadı.Sorum adaptöründe.4 çeşit varmış,uymadığından silecek kolunun değişmesi lazım.Bugün iade için kargoya verdim,umarım sorun çıkmaz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Adaptör çeşitleri(Benimki 4. adaptör):
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2012, 19:17:34 Gönderen: Quadrifoglio »

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #32 : 21 Ekim 2012, 13:12:26 »
degişiklik olsun die dun kaza yaptım sağ on jantım kırıldı ve tabıkı lastık yarıldı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #33 : 21 Ekim 2012, 13:18:10 »
Hadi yaa,çok geçmiş olsun Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Umarım başka bişey yoktur

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #34 : 21 Ekim 2012, 13:31:58 »
bende oyle umuyurom Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap ptsı gıdıcem bakmaya gece gece pek anlamadım zaten cekıcı gelp cektı arabada bir istetmenın olmaması cok kotuymus bunu bırkez daha anladım ! :@

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #35 : 22 Ekim 2012, 16:20:43 »
degişiklik olsun die dun kaza yaptım sağ on jantım kırıldı ve tabıkı lastık yarıldı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #36 : 23 Ekim 2012, 18:22:21 »
geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

teşekkur ederim abi aracı dun teslım aldım cok sukur sadece 1 jant 2 lastık degıstı  sımdılık gecıcı bı jant taktırdım rotunu fln yaptırdılar bı sorun yok allahtan Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap gezmeye devam bayramdan sonra yenı jant ve 2 lastık gelıyor onları takıcaklar.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #37 : 30 Ekim 2012, 09:21:40 »
Kışlık bakım+korumamızı yaptık.Sadece jant+camlar kaldı.3 gündür uğraşıyorum kollarım koptu Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Sabah dikkat ettim babası bilinmeyen bir vatandaş kaputun ön kısmına derin olmayan çizik bırakmış neyseki korumayı yeni uyguladığımdan kolay çıkacak.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Re: Bugün aracınıza ne değişiklik yaptınız?
« Yanıtla #38 : 30 Ekim 2012, 11:46:02 »
Bende koltuklari temizliyorum 1 hafta once sofor koltugu dun yolcu koltugu insallah bugun birde arka koltuklari temizlerm Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap el kremi surup 1 gun bekleticem malum sogukta catliyor deriler.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #39 : 06 Kasım 2012, 16:54:30 »
Aldığım silecekler ne yazıkki uymadı.Sorum adaptöründe.4 çeşit varmış,uymadığından silecek kolunun değişmesi lazım.Bugün iade için kargoya verdim,umarım sorun çıkmaz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Sileceği geri gönderdim araya bayram girdi.Sağolsunlar çok yardımcı oldular, uyumlu olan sileceği yolladılar.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #40 : 06 Kasım 2012, 18:49:23 »
bende silecekleri değştirdim bugün, aksesuar yedek parça kampanyası dahilinde 105 tl tuttu. şükrü, arkadaşının adını söyleyince bayagı bir ilgilendiler. size ne kadar fiyat söyledi dediler, 50 tl deseydim yine yapacaklardı sanki.
herşeyde kampanya var bu ara, değişim isteyenler kaçırmasın derim.
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #41 : 06 Kasım 2012, 19:27:13 »
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap direk patronun adı ile gittin abi tabiki ilgilenicekler Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap sagolsunlar beni fazla üzmüyorlar Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  Frenlerden ses gelmesini sordunmu birşey yaptılarmı ?

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #42 : 06 Kasım 2012, 19:45:32 »
valla silecekleri değiştirip hemen çıktım başka hiçbirşey aklıma gelmedi, zaten fazla zamanımda yoktu, sen olaydın  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap yapardık Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #43 : 06 Kasım 2012, 21:33:30 »
valla silecekleri değiştirip hemen çıktım başka hiçbirşey aklıma gelmedi, zaten fazla zamanımda yoktu, sen olaydın  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap yapardık Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Bu hafta çok yogunum cuma gunu 10.000 bakımına gıdıcek araba tek bos zamanımda cuma Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Elazıga donus nezaman abi senın ?

Sileceği geri gönderdim araya bayram girdi.Sağolsunlar çok yardımcı oldular, uyumlu olan sileceği yolladılar.

kaça gelmiş oldu yeni silecekler ?
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2012, 21:35:08 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #44 : 06 Kasım 2012, 21:57:03 »
Bana 70tl'ye geldi,ürün değişim sürecinde kargo parası ödemedim.S60 ile boyutları aynı sanırım(650mm ve 500mm).

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #45 : 06 Kasım 2012, 21:58:35 »
Ahmet abi orjinal silecekleri 105 e taktırdı. Acaba takılan sileceklerin markası neydi merak ettim  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #46 : 06 Kasım 2012, 22:03:17 »
Servisde bosch kullanıyor diye biliyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap yanılıyor muyum acaba?
Şimdi aracın üstündekiler orjinal yenilerini takmadım, gece gece gidip bakcamda mahallede sapık diye fişlencem diye korkuyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #47 : 07 Kasım 2012, 01:17:25 »
Valla kutusunda volvo, lastiklerin kosesinde de volvo yaziyordu taktiklarinin.
Sukrucm takiliyorum problem degil, persembe ogle vakti cikarim aksilik olmazsa. Isterdim kalip senle birlikte servise girmeyi, eminim bir suru yapilacak sey var arabada, baska sefere ins.

samsung galaxy s3 volvo s60 d3 23hu 003

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Re: Bugün aracınıza ne değişiklik yaptınız?
« Yanıtla #48 : 07 Kasım 2012, 09:03:26 »
Nedemek abi.Bidahaki gelisine elezigdan ufuguda getir Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2012, 09:03:55 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #49 : 07 Kasım 2012, 12:17:10 »
Tamam, burdan yazarim ankara yolcusu kalmasin die. Ufuk kardesimle geliriz ama oyle mesgulum yok:)

samsung galaxy s3 volvo s60 d3 23hu 003

Seo4Smf Tags: Bugün aracınıza değişiklik yaptınız