Gönderen Konu: S40 MULTIMEDYA SISTEMI  (Okunma sayısı 2804 defa)

Çevrimdışı ahmetcagri

• *
S40 MULTIMEDYA SISTEMI
« : 28 Mayıs 2015, 20:04:25 »
Merhaba arkadaşlar,
navigasyon sistemi araştırması yaparken fotoğrafını paylaşmış Olduğum ürün dikkatimi cekti. Bu sistemi Türkiye'de yapan da var, aramızda yaptıran ya da konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş YapResimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
Ynt: S40 MULTIMEDYA SISTEMI
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2015, 20:15:10 »
Bu ürünün montajı için aracın konsolunda yer olması gerekiyor mu acaba bende görmüştüm bunu

tapatalk yaz kızım gereği düşünüldü

Çevrimdışı ahmetcagri

• *
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2015, 20:29:54 »
Yer var olduğunu yazmışlar bı iki yerde ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2015, 23:08:43 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

bu şu an ilk baktığım yer.
daha önce incelemiştim ön göğüsün tamamen sökülmesi gerekiyor. ve gereksiz pahalı ben 400 tl ye 7 inc tablet aldım navigasyon multimedya tüm işi yapıyor. Aux dan da sesi bağladın mı müziğini, filmini de onun üzerinden oynatırsın(hatta s60 ı olan arkadaşların sıkça karşılaştığı donma çalmama kitlenme gibi sorunların da olmaz). Arızalansa bile seni servise gitmek zorunda bırakmaz. Tabiki orjinal daha hoş ama kendi adıma deyeceğini düşünmüyorum.

Gene forumdan arkadaşlardan biri multimedia cihazları ile ilgili servis fiyat listesi vermişti. Fiyatları benim kanaatimce o paraları vermeye değmez.

Çevrimdışı ahmetcagri

• *
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2015, 09:47:35 »
Ben de tablet ya da tablet navigasyonlardan alıp aux'dan çözmeyi düşünüyordum ancak nasıl montaj yapacağıma nereye tutturcagima karar veremedim ( cama yapışan sistemlerden istemiyorum). Sizin ki nerde duruyor?
Kabloları nasıl geçirdiniz?
Geri görüş kamerası bağladınız mı ? Bagli değilse bağlanabilir mı ? Araştırdınız mı ?

Kafamda deli sorular Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2015, 22:08:02 »
Araba henüz serviste. malum kaza yaptım biraz uzun sürdü ama tüm parçalar orjinal geldiğinden sorun etmiyorum. çıktığında güzel bir yer bulup resmini çekerim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Ama cd ve üstündeki ekranın üzerini kapatacak birşeyler yapmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı ahmetcagri

• *
« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2015, 00:01:53 »
Gecmis olsun tekrar,Tamam bekliyorum resimleri Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2015, 17:07:13 »
Tabiki çıktığında çekerim

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2015, 23:43:59 »
hızlıca bir çalışma yaptım. fırsat bulunca biraz daha iyisini yaparım ancak acele ile bu oldu.

Çevrimdışı ahmetcagri

• *
« Yanıtla #9 : 17 Haziran 2015, 23:49:55 »
Elinize saglık acele olmasina rağmen başarılı olmus, sizden feyz alarak bende çalışayım bakalım nasıl olacak Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #10 : 18 Haziran 2015, 21:34:50 »
Basit bir çözüm ama  güzel oldu bütün gün kullandım.  Eminim  daha güzel bir çalışma ortaya çıkarırsınız.

Çevrimdışı ahmetcagri

• *
« Yanıtla #11 : 19 Haziran 2015, 14:17:04 »
Hafta sonu ugrascam bakalım.

Asıl problem kablolar ve geri görüş kamerası bağlantısı... Bu Konuları düşünüyorum.

Seo4Smf Tags: