Gönderen Konu: Deri Bakım Ürünleri  (Okunma sayısı 25346 defa)

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Ynt: Deri Bakım Ürünleri
« Yanıtla #25 : 13 Mart 2013, 21:27:59 »
Advertisement
Yahu istemez olurmuyum kardesim;D
Tavan falanda bayagi kirlenmis, simariyorum suan:Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #26 : 13 Mart 2013, 22:18:36 »
Tavadan korkarim sarkar fln nei bezle kabasini aliriz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap koltuklara olumune girisiriz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap sen yeterki ankaraya gel

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Ynt: Ynt: Deri Bakım Ürünleri
« Yanıtla #27 : 14 Mart 2013, 02:37:26 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Tavadan korkarim sarkar fln nei bezle kabasini aliriz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap koltuklara olumune girisiriz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap sen yeterki ankaraya gel

Insallah nisan 15 gibi oradayim 10gun  falan kalacz gibi gorunuyor simdilik.herbiseyi yapariz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap iple cekiyorum inan.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı fatbek

• *
« Yanıtla #28 : 14 Mart 2013, 12:42:02 »
O kadar erken olusmussa kiyafetlerde problem vardir diye dusunuyorum(Kisin koyu elbiseler giymenin etkisi). Deri koruma belki ise yarar. İzler, lekeler tamamen cikar zaten.
skr44 baskaniminda koltuklari bejdi, onunda fikirlerini bekliyoruz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

'tapatalk sağolsun'

Sanırım haklısın. Hep koyu renk takım elbise giyiyorum ondan olmuş olabilir.

Post Merge: 14 Mart 2013, 12:44:33
skr44 resimlerini bekliyorum.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2013, 12:44:33 Gönderen: fatbek »
2013 Volvo S60 Advance+Business+Security+17" Njord+Bej-Siyah Deri Döşeme

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #29 : 14 Mart 2013, 14:24:04 »
Zamanla rengi almasi normal genel temizleyici urunlerini
 Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Bu gigibi yumusak firca ile ovalayarak kopurttukten sonra mikrofiber bezle kirleri beze transfer ediyoruz. Bu firca rosmanda 2 tldi sanirim yumusak elinizi acitmayacak fircalar is gorur ne cok yumusak nede cok sert olucak elinzin tersine surttugunuzde caniniz yaniyosa aracin derisinede zarar verir. Temizleyiciler icerlerindeki kimyasaldan dolayi deriyi kurutur. Bunu onlemek icin nemli bezle koltuklardaki fazla kimyasali temizleriz. Sonrasinda koltuk koruyucu die gecen nemlendirici icerikli ilaclarla derinin yumusak parlak gorunumunun geri gelmesini saglariz. Ben el kremi kullaniyorum gayette memnunum. Ahmet abi ankaraya gelince detayli olarak resimlerle anlatiriz.

« Son Düzenleme: 14 Mart 2013, 18:05:12 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #30 : 14 Mart 2013, 17:15:53 »
arkadaşın birinide ayarladım yaz biterken büyük boy dove el kremini koltuklara boca edip ovaladık, bayağı komikti halimiz. uygulama yerimizde evden uzaktı biraz, bez serdik koltuklara öyle eve gittik. 1-2 saat içinde hiç bir şey kalmadı koltuklarda, yaladı yuttu deri. sonrasında parlak ve yumuşaktı. şimdilerde yeniden yapma ihtiyacı doğmuşken, şükrü kardeşimde istekliyken halletmek lazım  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #31 : 14 Mart 2013, 18:06:37 »
arkadaşın birinide ayarladım yaz biterken büyük boy dove el kremini koltuklara boca edip ovaladık, bayağı komikti halimiz. uygulama yerimizde evden uzaktı biraz, bez serdik koltuklara öyle eve gittik. 1-2 saat içinde hiç bir şey kalmadı koltuklarda, yaladı yuttu deri. sonrasında parlak ve yumuşaktı. şimdilerde yeniden yapma ihtiyacı doğmuşken, şükrü kardeşimde istekliyken halletmek lazım  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

acemılıkle ılk uygulamayı ben elımle yapmıstım meguaırs ın sarı el pedlerı var el kremı kutusunun ıcıne daldır cıkar komple koltuga yedır 1 koltugu bıtırmek 1 dk yı gecmıyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap kuruması ben genelde 12 saat bekledıgım ıcın 12 saat yazdım belkı daha erken emıyodur Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #32 : 27 Ağustos 2013, 21:49:53 »
Son olarak MAFRA'yı denedim. Aldığımda ferrari vb. kullanıyor yazıyordu deneyeyim dedim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Açıkçası pek sevmedim. Keskin bir kokusu var. Uygulama ped'i var yanında onu çok sevdim. 150ml için ucuzda sayılmaz.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #33 : 28 Ağustos 2013, 11:55:09 »
Ben dun yenı bı urun kullandım el kremi gibi degil anında deri emiyor sıvı birsey di adını unuttum ama bu yapı marketlerde satılan urunlerden sanırım turtle wax ın temızleme ve bakım urunu yanı sadece bakım degıl. Derıdekı catlakları hemen kapattı 10 dk  ıcerısınde adını bakınca yazarım mavı bı sısesı vardı

Çevrimdışı takoz40

• Üye
  • **
« Yanıtla #34 : 30 Ağustos 2013, 20:47:11 »
Skr44 kardesim benimde arka koltukta cizikler olustu araca bi kutu koymustum saolsun bayagi cizmis birazda derin cizikler seninde boyle bi sorunun vardi ne uyguladin acaba
---volvo v60 drive advance 2012 /golf 7 comfort--

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #35 : 30 Ağustos 2013, 22:30:31 »
Cizik mi yirtik mi ? Yirtiklar bende duruyor sadece yapistirdilar elime takilan parca fln yok. Bolca el kremi surun dairesel hareketlerle buyuk olasilikla izler gider.

Çevrimdışı ahmetcagri

• *
« Yanıtla #36 : 20 Mayıs 2015, 20:45:46 »

Ben bu ürünü kullanıyorum arkadaşlar, cok memnunum ve Türkiye'de de bulunabiliyor. Tavsiye ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #37 : 21 Mayıs 2015, 13:45:05 »
Buna ne yapılabilir. Kaskom ray sigorta ankarada rs servise göstereyim diyorum mini onarımdan bişeyler yapılabilir mi diye.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #38 : 21 Mayıs 2015, 19:00:17 »
Boya ile yapabilirler

Hangi ildesiniz

tapatalk yaz kızım gereği düşünüldü

Çevrimdışı ahmetcagri

• *
« Yanıtla #39 : 21 Mayıs 2015, 21:19:33 »
Yukarıda paylaştığım colourlock urunleri ile cozulebiliyor, YouTube da birçok uygulama var. Izleyebilirsiniz, yaptırmak isterseniz de İstanbul'da deriklinik diye bir firma yapıyor Ankara'da da vardı aynı ürünü kullanan bir firma ama suan adını hatırlayamadım.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #40 : 25 Mayıs 2015, 13:16:50 »
Boya ile yapabilirler

Hangi ildesiniz

malesef elazığdayım.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #41 : 25 Mayıs 2015, 20:02:34 »
Yukarıda paylaştığım colourlock urunleri ile cozulebiliyor, YouTube da birçok uygulama var. Izleyebilirsiniz, yaptırmak isterseniz de İstanbul'da deriklinik diye bir firma yapıyor Ankara'da da vardı aynı ürünü kullanan bir firma ama suan adını hatırlayamadım.

bendede ufak tefek deformasyonlar olmaya basladı 3.5 yıl oldu cok bıle dayandı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap dr.leather dan boya alıp kendım boyamayı planlıyorum  colorlock sanrm benzer bır marka daha onceden alıp kullanan var mı bu tarz urunler yoksa sanayıden mı boya arasam ?

Çevrimdışı ahmetcagri

• *
« Yanıtla #42 : 25 Mayıs 2015, 23:45:25 »
Ben kullanıyorum temizlik Amaçlı ama hic tamirat icin kullanmadım.

Çevrimdışı Suatbagci

• *
« Yanıtla #43 : 25 Haziran 2015, 20:47:37 »
Deri koltuk üzerine kumaş koltuk kılıfı almayı düşünüyordum , ama kılıf deriyi bozar diye duydum.  Doğru mudur ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #44 : 25 Haziran 2015, 20:50:54 »
Sürtünmeden dolayı deforme olabilir hocam

Çevrimdışı Suatbagci

• *
« Yanıtla #45 : 21 Temmuz 2015, 22:34:40 »
Derici Kayın biraderim,  dana postu önerdi.  Iç kısmı Süet old dan deriye zarar vermez dedi?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seo4Smf Tags: Deri Bakım Ürünleri