Gönderen Konu: İstanbul Özel volvo Servisleri  (Okunma sayısı 7134 defa)

Çevrimdışı mehmettopal

• *
İstanbul Özel volvo Servisleri
« : 15 Nisan 2012, 03:41:44 »
Advertisement
Kıymetli Volvo kullanıcıları
benim İstanbulda yaşadığım en büyük sorun özel servis bilgili usta bulamam.
Bu bölümde olabildiğince illere göre özel servislerin isim ve iletişim bilgilerini bulabileceğimiz bir liste oluşturabilir miyiz

Evolve

• Ziyaretçi
Ynt: İstanbul Özel volvo Servisleri
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2013, 19:03:53 »
Aracımı ilk aldıgım günden beri götürdüğüm tek adres .. Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap   Alper in aracılıgı ile geldim derseniz yardımcı olurlar .. 0551 905 18 47 benım kendi numaram beni arıyarakta bilgi alabilirsiniz .. Yurtiçin oldugum dönemlerde telefonum açık .
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2013, 22:28:21 Gönderen: Evolve »

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2013, 21:22:23 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Aracımı ilk aldıgım günden beri götürdüğüm tek adres .. Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap   Alper in aracılıgı ile geldim derseniz yardımcı olurum .. 0551 905 18 47 benım kendi numaram beni arıyarakta bilgi alabilirsiniz .. Yurtiçin oldugum dönemlerde telefonum açık .

Arkadaşlar merhaba.Ben Alper Volvo Süren  aranıza istanbuldan katılıyorum fakat yurtdısında yaşıyorum.İstanbul Maltepede Volvo S-car Özel servis sahibiyim.
Türkiyenin en aktif ve üye sayısı çok yüksek grubu olan Facebook Volvo Club Turkey  kurucusuyum.Dünya genelindeki bütün Volvo forumlarına üye ve takipçisiyim.Türkiye'de 2004 S40 Yurtdısında 2005 S60 Rs  sürekli kullandıgım araçlarım.
Şimdiye kadar gerçekleştirmiş oldugum cogu aktiviteler ve yapmış oldugum araçlar dolayısıyla Türkiye'de ve Dünya genelinde binin üzerinde takipçim var.Araçlarımın ve projelerimin resim ve detaylarını zaman içerisinde paylaşırım..Herkeze keyifli forumlar dilerim .

Alper bey yaptıgınız yorum etik değil. Tekrarlanması durumunda sitemizden uzaklaştırılacaksınız.

Evolve

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2013, 22:23:23 »
Bu bir tehditmidir ?  Bahsi geçen servis hem şahsıma ait hemde bana ait denilecek kadar gerçekçi .. Bu durumda yapmış oldugum yorumlar son derece etik  ...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2013, 23:04:55 »
Tehdit degil uyari. Cvplaribizda kendiniz ile celiskiye dusuyorsunuz.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evolve

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2013, 23:15:00 »
Bunu bir tehdit olarak kabul ediyor size hiç yakıştıramıyorum.. işin aslını bilmeden ve  öğrenmeden uygulamaya geçmek son derece saçma ve yanlış. Böyle admin olunmaz bilginize ..
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2013, 23:54:46 Gönderen: Evolve »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #6 : 24 Ocak 2013, 23:37:12 »
Yanlış anlamayın ama alper bey (şuan kiminle konuştuğumu dahi bilmiyorum) mesajlarınız çelişkili. Belki hesabı birkaç kişi kullandığınızdan problem çıkıyordur. Kibarca yapılan bir uyarı var, siz çok alınıyorsunuz. Yanlış anlaşılmalar olabilir sonuçta kişinin anlık ruh haline bağlı. Hayırlısı olsun diyelim, iyi forumlar.

Evolve

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 24 Ocak 2013, 23:44:37 »
Hesabı tek bir kişi kullanıyor ..Uyarıya birşey dediğim yok yapılmadan önce şahsıma işin aslı dogrusu sorulabilirdi ? İşin gerçeği ögrenilmeden uygulmaya geçilmesi çok yanlış ve malesef üzücü ..Taktir edersiniz ki bu durumda alınmam çok normal .. Mutlaka ki yanlışlıklar olabilir bir özür dileği herşeyi affettire bilir ..

Forum'da pek fazla aktif olmamızdan olsa gerek kim oldugumu bilmemeniz normal .. Zamanında kendimi açıklayıcı bir şekilde siz forum sakinlerine tanıttım ..
Tanışma topic'inin altında istanbul'dan selamlar adlı konu başlıgında kişisel bilgilerim mevcut Bakınız :http://volvorun.com/index.php?topic=285.0
Yanlış anlamayın ama alper bey (şuan kiminle konuştuğumu dahi bilmiyorum) mesajlarınız çelişkili. Belki hesabı birkaç kişi kullandığınızdan problem çıkıyordur. Kibarca yapılan bir uyarı var, siz çok alınıyorsunuz. Yanlış anlaşılmalar olabilir sonuçta kişinin anlık ruh haline bağlı. Hayırlısı olsun diyelim, iyi forumlar.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #8 : 25 Ocak 2013, 00:12:53 »
Alper bey bence konu basina donup yazdiginiz yorumlari birkez daha okuyun. Konu daha fazla uzamamasi icin kilitlenmistir.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2013, 00:13:37 Gönderen: skr44 »

Seo4Smf Tags: Volvo İstanbul Özel Servisleri