Gönderen Konu: S60 Beyaz Plaka Aydınlatması  (Okunma sayısı 14238 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
S60 Beyaz Plaka Aydınlatması
« : 13 Nisan 2012, 20:01:44 »
Arkadaşlar yazın gelmesi ile ufaktan arabamız ıle oynamaya basladık Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Daha onceden aklımda olan beyaz plaka ampul uygulamasını gectımıgz gun yaptım fotograflar ve adım adım nasıl yapacagınız hakkında elımden geldıgınce sizleri bılgilendirmeye çalısacağım.

ihtiyacımız olan malzemeler.
1. C5W LL beyaz ısık veren ampul
2. yıldız  yada altıgen tornavida (6gen olursa daha iyi olur)
3. Uyglamayı yapacagımız araba   Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

1. adımdan başlıyoruz işte ampullerimiz bunlar
Sırası ile en ustteki orjinal cıkan sarı yanan ampuller
2. sıradaki mavi ampul
3. beyaz led
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Nazıikce tornavida yardımı ile ampulumuzu soktuk. vidaları cıkarınca direk dusmez vidanın ucunu plastige sokup hafıf oynatmanız gerekir.
Kırmızı ile işaretlediğim tırnaklardan BİR tanesini esneterek yeni ampulumuzu yerleştiriyoruz.
Anlaşılması için bir kez daha ışaretledim  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Ampul oturduktan sonra saha sola oynamasın
Mavi ampul vs Beyaz LED
Her iki tarafıda beyaz led'e çevirdim ve sonuç.

Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  Görev tamam Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Bonus

Bagaj aydınlatma ampulu ıle plaka ampuıllerı aynı turde yanı fazladan alırsanız bagaj ısıgınıda beyaza cevırebılırsınız. sokumu vidasız tırnagınızla cekıp cıkartabılırsınız. cıkarttıktan sonra guc pımını sokmeyı unutmayın
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2012, 16:10:30 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
Ynt: S60 Beyaz Plaka Aydınlatması
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2012, 12:28:32 »
Elinize sağlık,beyaz led yakışmış.
Bende led işini araştırmıştım sonra unuttum gitti.Tekrar unutmadan takayım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2012, 22:21:57 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Elinize sağlık,beyaz led yakışmış.
Bende led işini araştırmıştım sonra unuttum gitti.Tekrar unutmadan takayım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

1 2 gun sonra sanayıye tekrar gıdıcem eger sızın arabanın plakalıklarda cw 5 ll ise alıp kargolayım sanada.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2012, 03:56:01 »
Benim plakalıklar c5w olarak geçiyor.Pazartesi muayeneye götüreceğim,önceden sanayide rot-balans ayarına baktırmam lazım o sırada led işini hallederim.Yinede teşekkürler Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2012, 13:21:15 »
Benim plakalıklar c5w olarak geçiyor.Pazartesi muayeneye götüreceğim,önceden sanayide rot-balans ayarına baktırmam lazım o sırada led işini hallederim.Yinede teşekkürler Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
C5W LL ımıs ılk msjımda yalnıs yazmısım ampul kodunu Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı bullman

• *
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2012, 14:05:25 »
Bende böyle birşey istiyorum ama arabama daha kıyamıyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #6 : 15 Nisan 2012, 15:27:17 »
hicbir zarari yok bu islemin agriza isigi flen yakmiyor bir sorun yasarsaniz orjinal ampullerini geri takarsinix

Çevrimdışı blade038

• Global Moderator
  • Üye
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2012, 19:53:37 »
canbuslu olduğu sürece arıza ışığı yakmaz. eski aracımada uygulamıştım ama s40 için hangi ampülü alcam bulamadım. sen ledleri nerden aldın şükrü bi link var mı

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2012, 21:49:31 »
Modlara beleş Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap adres ver gonderıım 3 cıft aldım 1 cıftını kullandım dıger cıftı yedek olarak tutuyorum adres verırsen dıger 2 sını sana kargolaya bılırım. ya da  Istanbul  osmanbeye yolun duserse orda bizim magzamız var ordan alabılırsın her hafta Ankaradan kargo gonderıyorum ya da adresını pm atarsan Aras kargo ıle zarfta gonderırım 5 6 lıra bısey tutuyor.

Çevrimdışı blade038

• Global Moderator
  • Üye
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2012, 22:09:05 »
kardeşim çok sağol. almış kadar oldum. nette nerden bulurum yazarsan iyi olur. iç aydınlatmayı falanda değiştirmeyi düşünüyorum. biliyosan onlarıda yaz sana zahmet

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #10 : 21 Nisan 2012, 22:24:06 »
Rica ederim,Ankara'da bi elektirikciden almıstım voltajını seklını soyleyınce verdı dırek deneyım agrıza flen yakarsa getırıyım demiştim, isim flen yazmıyor ampullerın ustunde.

internetten sipariş vereyim dersen Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bu siteden alısveriş yapıp memnun olanlar var arac marka model yıl secıyosun butun ampuller cıkıyor ıstedıklerını secıyorsun sonra

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #11 : 08 Mayıs 2012, 18:37:12 »
SuperBrightLed.com'dan sipariş verdim.Yaklaşık 2 haftada elime ulaştı.Day light ve plaka için almıştım.Plakaya taktım.
Rengi çok hoş.Natural white olarak geçiyor.Led işini tamamen bitirince ayrıntıları yazarım.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #12 : 08 Mayıs 2012, 18:47:46 »
hayırlı olsun resımlerını beklıyoruz.

Çevrimdışı blade038

• Global Moderator
  • Üye
« Yanıtla #13 : 09 Mayıs 2012, 10:47:19 »
SuperBrightLed.com'dan sipariş verdim.Yaklaşık 2 haftada elime ulaştı.Day light ve plaka için almıştım.Plakaya taktım.
Rengi çok hoş.Natural white olarak geçiyor.Led işini tamamen bitirince ayrıntıları yazarım.

hayırlı olsun. s40 için bilgileri bekliyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı icemaras

• *
« Yanıtla #14 : 14 Temmuz 2012, 17:04:53 »
Merhaba ben cem S60 T4 sahibiyim. Bugün plaka aydınlatmasını değiştirmek için şaşmaz a gittim ama arıza ışığını yakacağını söylediler. Ankarada bu işi nerede halledebilirim? bir de ayna altı aydınlatmalarını da değiştirebilir miyiz? Ayrıca sen normal mühürlü plakanın yazılarını mı koyulaştırdın? sanırım app plaka değil o.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #15 : 14 Temmuz 2012, 21:48:53 »
Merhaba oncelıkle aramıza  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap kendinizi
Tanışma bolumunde tanıtırsanız sevinirim Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

sorularınıza gelince : Arıza ışıgı yakar dıyen yer bilmeden konusmus  keske onceden uye olup sorsaydınız sıze yardımcı olurduk. Arıza ısıgı yakmaz. Ama arabayı serviste bilgisayara baglayıp arıza kontrolu yaptıklarında arızalı oldugu gozukur buda sorun teskıl etmez.
C5W LL Led ampul istiyorum derseniz zaten cıkarıp verirler hemen ama siz arabadan eski ampulu sokun adama oyle verın direk bulur. C5W LL deyince hatırlamyor.
Plakalara gelince orjınal plakanın ustune kendım folyo kapladım.
Çok basıt bir işlem sizde yapabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2012, 21:49:19 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı burak0577

• *
« Yanıtla #16 : 06 Nisan 2014, 22:01:21 »
Arkadaslar merhaba sonunda B'nde bir s40 sahibi oldum ve plaka ışıklarını değiştirmek istiyorm beyaz led ışıklarını nerden sipariş ettiginizi paylaşırsanız yada ledin özelliklerini paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #17 : 07 Nisan 2014, 09:35:05 »
Arac kullanim klavuzundan ampul modeline bakip uygun lambayi internetten bulabilirsiniz

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sully

• *
« Yanıtla #18 : 18 Kasım 2014, 14:13:24 »
Selamlar,

Osmanbey'de tam olarak nerede dükkan, adres verebilir misiniz?
Teşekkürler.

Çevrimdışı basbinar

• Aktif Üye
« Yanıtla #19 : 19 Kasım 2014, 22:40:02 »
Evet Evet polis plakayi iyi gorsun yani Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Mercedes GLK 220 2013, Volvo S60 2011       Basini acemi berbere teslim eden, Pamugu cebinde tasisin.

Çevrimdışı erds60

• Üye
  • **
  • 2014 S60 D2 Advance
« Yanıtla #20 : 20 Ekim 2015, 18:18:24 »
Herkese merhaba. Yeni Konu açmak yerine sorumu burdan sormak istedim.
- Bugün plaka lambalarını Photon marka ledler ile değiştirmek istedim. Gittiğim firmadaki kişi arıza lambası yakacağından dolayı satmak istemedi. Forumda arıza lambası yakmadığı yazıyor. Satıcı arkadaşa bu konuda ısrar ettiysemde cevabı 'Bugün yakmaz 2 gün sonra yakar' dedi. Bu konuda sorun yaşayan oldumu ? Bu veya farklı bir marka kullanan bilgilendirirse sevinirim..

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #21 : 24 Ekim 2015, 21:53:55 »
- Bugün plaka lambalarını Photon marka ledler ile değiştirmek istedim. Gittiğim firmadaki kişi arıza lambası yakacağından dolayı satmak istemedi. Forumda arıza lambası yakmadığı yazıyor. Satıcı arkadaşa bu konuda ısrar ettiysemde cevabı 'Bugün yakmaz 2 gün sonra yakar' dedi. Bu konuda sorun yaşayan oldumu ? Bu veya farklı bir marka kullanan bilgilendirirse sevinirim..

kardesm merhaba kusurabakma yogunluktan gec yazıyorum ptsı gunu ben sana verıcem lambaları Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #22 : 26 Ekim 2015, 14:17:51 »
2011 s60 da yakmıyordu.sadece serviste bilgisayara bağladıklarında arıza kodu görünür. gaziantepte bakım yaptırmıştım, aracı teslim alırken fatura detayına baktım plaka lambaları yazıyor. adamlar ledleri arıza kodu var diye söküp eski lambalardan takmışlar bir de para istiyorlar. ledlerimi zor bulmuştum serviste Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap 2012 sonrası eklenmişmi bilmem, ama plaka lambasının birini sök bak arıza lambası yakarsa, led takıncada yakacaktır.
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı erds60

• Üye
  • **
  • 2014 S60 D2 Advance
« Yanıtla #23 : 21 Kasım 2015, 16:29:34 »
Unuttun bizi şükrü unuttun  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap düşünmen yeter kardeşim sipariş verdim gelecek teşekkür ederim   Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #24 : 28 Kasım 2015, 19:24:53 »
Unuttun bizi şükrü unuttun  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap düşünmen yeter kardeşim sipariş verdim gelecek teşekkür ederim   Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
valla biraz öyle oldu bu hafta istanbula fln gittim yanı kısacası cok yogun gecıyor gunler Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tags: Beyaz Plaka Aydınlatması