Gönderen Konu: KLİMA KONTROL ÜNİTESİ ELEKTRİK PROBLEMİ (2001 MODEL )  (Okunma sayısı 2486 defa)

Çevrimdışı cophook

• *
Advertisement
MERHABALAR,

FORUMDA KONUYU ARADIM LAKİN BULAMADIM.VARSA DA KUSURA BAKMAYIN TEKRAR AÇTIĞIM İÇİN..

ARACIM 2001 1.8 MANUEL S40

BENİM PROBLEMİM KLİMA KONTROL ÜNİTESİ KENDİ KENDİNE ELEKTRİĞİ KESİYOR VE KONTROL DIŞI ELEKTRİK KENDİLİĞİNDEN GELİYOR..Bİ KAÇ OTO ELEKTRİKÇİYE GÖSTERDİM, KAÇAK OLMADIĞINI SÖYLEDİLER..SİGORTALARI ATTIRMIŞ OLSA GİTTİĞİ ZAMAN Bİ DAHA GELMEMESİ LAZIM DEĞİL Mİ? MALUM KIŞ AYLARINDAYIZ CAMLARIN BUĞULANIYOR..KONTROL PANELİNİ ELEKTRONİKCİ Bİ ARKADAŞ İNCELEDİ DEVRELERDE Bİ SIKINTI OLMADIĞINI BELİRTTİ.MESELA ARABA YAVAŞLADIĞINDA ELEKTRİĞİ KESİYOR , HIZLANDIĞIMDA TEKRAR DEVREYE GİRİYOR..GARİP Bİ DURUMLA KARŞI KARŞIYAYIM..GÜÇ GELDİĞİNDE ARKA CAM REZİDANSINDA FELAN SORUN YOK..AKTİF HALDE ÇALIŞIYOR..

SAYGILARIMLA

Çevrimdışı emrahabali

• *
Ynt: KLİMA KONTROL ÜNİTESİ ELEKTRİK PROBLEMİ (2001 MODEL )
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2015, 20:49:00 »
aynı araç ve aynı sorun bende de var. volvo parçaları aldığım ankaradaki parçacım sorunun kronik olduğunu problemin klima ünitesinden kaynaklandığını söylemişti bana, ben yaptırmadım.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2015, 00:09:01 »
Ön camın bugulanmaması ıcın carpexın bugu onleyıcı spreyını onerebılırım hemen hemen her yerde satılıyor 15 20 gun etkılı skıntı yasamassınız.

Çevrimdışı cophook

• *
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2015, 16:54:31 »
Yeni işe girmemden dolayı cevaplarınıza geç gördüm.Öncelikle teşekkür ederim ilgi-alakanız için..Artık hiç elektrik gelmedi kontrol paneline..tanıdık bi usta sağolsun aradan bi anahtar çıkardı ( I/O ) şeklinde onunla motor sıcaklığını orta panjurlara verebiliyorum.Panjurları elle manuel olarak kapattığımda ise öncamlara az da olsa hava geliyor...tabi ki arka cam rezidansı yada hava şiddeti falan aktif değil (= güncel bi bilgi olursa paylaşacagımdan emin olabilirsiniz...saygılarımla...

Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tags: Klima model kontrol problemi ÜNİTESİ ELEKTRİK (2001