Gönderen Konu: En dolu model  (Okunma sayısı 19713 defa)

Çevrimdışı skizkapan

• *
En dolu model
« : 14 Eylül 2014, 00:16:44 »
Advertisement
Öncelikle merhabalar foruma yeni katıldım yakın bir zamanda volvo s40 1.6d almayı düşünyorum. Bu aracın en dolu versiyonu hangisi acaba?
Dynamic?
Premium?
Prime?

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
Ynt: En dolu model
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2014, 11:50:48 »
biraz önce aynı konu ile ilgili yazdım. volvo politikası gereği tüm güvenlik donanımları standart. farklar ( Sunroof. elektrikli koltuk, arka perde, hız sabitleyici, premium ve high premium ses sistemleri) gibi kısıtlı bir çerçevede. Yani birkaç donanım ekleyerek hız sabitleme, sunroof gibi diğer paketlerden daha dolu hale gele bilir.

Çevrimdışı skizkapan

• *
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2014, 12:15:45 »
Yani hangisini öneriyorsunuz? Yani benim demek istediğini anlamışsınız siz ama benim demek istediğim mesela volkswagende en full olanı highline sonra comfortline. Volvo'da nasıl bu sıralama?

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2014, 00:03:28 »
bizde sıralama öyle değil. Daha iyi bilen varsa kusuruma bakmayın. hatamı düzeltin. ancak bizde bu paketler diğer firmalarda olduğu gibi değil.

Drive özelliği- cruse(hız sabitleme)
Premium- Far yıkama - park sensörü
gibi başka fark var mı bilmiyorum.

ama esas fark ki bunlar hiç bir pakette yer almaz ayrıca parası ödenip alınır.
sunroof
high performance sound sistem
elektirikli koltuklar
deri yada Dalorö koltuk çeşitleri.

diğer taraftan premium da hız sabitlem olmayacak yada drive a far yıkama konulmayacak diye bir kısıtlama yok hani drive + premium yada premium + drive dedikleri ek donanımlarının baz modelden ++ olduğunu anlatmak için.

ama volvoda doluluk istiyorsan alırken arayacaksın yoksa 1 tek sunroof için 4.5-5 bin tl, hız sabitleme için 1.800 - 2000 tl isterler.

bi farklı R-desing var o genelde doludur (cruse-faryıkama-park sensörü gibi 2 pakette vardır) birde marşpiyeller ve karlık altı ilavesi ve spoiler gövde rengi boyanır buda R-desing olur forumdaki arkadaşlar konuya vakıf, formu incelersen R-desing eklentilerini dışarıdan servis fiyatlarının çok altına dışardan yada yurt dışından temin edebiliyorsun.

Dolu istiyorsan Cruse-sunroof-deri koltuk (ki benim tercihim kumaştır dalarö doşemesine hasta olmuştum dikişleri falan çok sportif) park sensörü birde ses sitemine bak.

Ama herşeyden önce aracın durumuna bak. Bu araçlar çok kilometre yaptırır. Uzun yolda 200.000 yapmış bir volvo çalışma saati olarak şehir içinde 60.000 km yapmış araçtan çok daha iyi durumda olur. Önemli olan aracın nasıl kullanıldığıdır ve tabi bakımları.

Çevrimdışı skizkapan

• *
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2014, 11:10:24 »
Teşekkür ederim bilgiler için Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2014, 14:56:04 »
yardımcı olabildiysek ne mutlu.

Çevrimdışı skizkapan

• *
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2014, 20:16:13 »
Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz

Seo4Smf Tags: model dolu