Gönderen Konu: SATILIK VOLVO FAR MERCEKLERİ FARLARI AYDINLATMAYANLAR BURAYA  (Okunma sayısı 2327 defa)

Çevrimdışı aokaymaz

• *
Advertisement

Arkadaşlar herkese merhaba herkese iyi forumlar diliyorum.

Bildiğimiz üzere mercekli farların içi aynalarının kararması ve farların aydınlatmaması hepimizin sorunu
 ve yeni farlarda oldukça pahalı.

Farları iyi aydınlatmayan ve bu sorunla karşılaşan 5 arkadaşa elimdeki merceklerden göndnerdim
 Bildiğiniz gibi veya bilmeyan arkadaşlar için volvo s40 mercekleri farın ön camını sökmeye gerek kalmadan arka kapak çıkarıldıktan sonra vidalar sökülerek arka delikten çıkıyor ve aynı delikten yeni mercekleri takabiliyorsunuz hepsi bu kadar farlarınız sıfır gibi aydınlatıyor.

Birde elimde volvo araçlara ait far seviye ayar motorlarıda var merceklerin ve motorların ilan linklerini kopyalıyorum ilgileneler sahibinden sitesinden mesaj yoluyla yada 533 715 44 04 nolu telefonda ulaşabilirler. Buraya her zaman giremiyorum.

« Son Düzenleme: 15 Nisan 2016, 11:28:03 Gönderen: aokaymaz »

Çevrimdışı aokaymaz

• *
Ynt: SATILIK VOLVO FAR MERCEKLERİ FARLARI AYDINLATMAYANLAR BURAYA
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2016, 11:27:25 »
ilanlar günceldir arkadaşlar
aydınlatmayan farlarla gezmeye yada sıfır fara dünyanın parasını vermeye  son

elimde volvo araçlarınız için
isterseniz halojen h7 mercekler sıfırdan farksız
isterseniz bixenon mercekler bulunmaktadır.
montaj konusundada yardımcı olurum.
ilan linkleri aşağıdadır
her ikiside montaj dahil 200  montaj hariç forumdan geldiğini bildirenlere 150+2 adet h7 ampul hediye
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
aracını bixenona çevirmek isteyenler içinde d2s ampul ve çevirici kablolarda elimde mevcuttur

tel 533 715 44 04
whatsuptanda ulaşabilirsiniz
ayrıca elimde volvo araçlara ait far motorlarıda mevcuttur

Seo4Smf Tags: Volvo satılık FARLARI MERCEKLERİ AYDINLATMAYANLAR BURAYA