Gönderen Konu: Detailing ürün alışverişi  (Okunma sayısı 2425 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Detailing ürün alışverişi
« : 02 Haziran 2014, 13:15:02 »
Advertisement
Arkadaşlar en uygun kargolu shinearma calısıyordu (galonluk urunlerde) sıte kapandıgı ıcın alternatıf bır yer arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz biyervar mı ?

Çevrimdışı enesfurkandemir

• *
Ynt: Detailing ürün alışverişi
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2014, 14:35:49 »
* * * ÇOK İYİ OLUR * * *
herkes kendince beğendiği ve fiyatının uygun olduğu alışveriş sitelerini veya

illerde bölünmüş ürünlerin satıldığı yerlerin adreslerini yazmış olsa herkesin haberi olur

Çevrimdışı s40

• Hiper Üye
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2014, 00:46:29 »
enesfurkandemir bence güzel fikir, hatta ihtiyaçlarımızı belirleyip tüm ürünü alıp kendimiz de böle biliriz. tabi ihtiyaç listesi belirlemek ve doz ayarlamak lazım.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2014, 01:38:46 »
Ben yakınlarda foamlance ıcın sampuan, pasta cila icin, pasta, cila, kil, toz tutmayan bır quick detailer almayı dusunuyorum. İsteyenler olursa yakın zamanda bı liste yapalım.

Çevrimdışı alpermusa

• *
  • Tapatalk User
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2014, 09:11:31 »
Istanbul Perpa da Erdem boya var. Ben bugüne dek ne istediysem kendilerinden aldım.  Hem uygun fiyat hemde istediğiniz profosyonel ürünlerin bölünmüş halinde bulabileceğiniz bir yer.
Bu arada uygulama yaparken de nelere dikkat etmeniz gerektiği konularında yardımcı oluyorlar.
Aklınızda ki soruları yöneltip cevap bulabileceğiniz bir yer ve düzgün esnaftirlar.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2014, 19:10:04 »
Erdemboyadan alısverısyaptım guzelce kargoluyorlar urunlerı. Ancak galonla yurtdısından getırmek (önceden) daha mantıklıydı sımdı kargolar ucmus durumda.

Seo4Smf Tags: Detailing ürün alışverişi