Gönderen Konu: Sound Cloud'dan mp3 indirmek  (Okunma sayısı 1471 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Sound Cloud'dan mp3 indirmek
« : 18 Mayıs 2014, 23:16:07 »
Advertisement
Arkadaslar soundcloud sitesini iyi kotu hepımız duymusuzdur. Müzik dinleme siteleri arasında benım favorımdir. Şimdi size bu sıtede dınledıgımız muzıklerı yada ıstedıgımız muzıklerı nasıl ındırecegımızı anlatmak ıstıyorum,

Oncelıkle firefox kullanmamız gerekıyor.
Daha sonra; Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bu eklentiyi kuruyoruz. (chrome da varmı bılmıyorum arastırmadım)
Bazı muzıklerın yanında bu uygulamayı kurmadanda ındırme butonu bulunuyor bu ındırmeler kullanıcıların ınsıyatıfıne bırakılmıs. Bu uygulama sayesınde butun muzıklerde (ucretlıler dahıl) DOWNLOAD butonu gozukur.
Müzikleri kaydetmeden once kaydetme sayfasında isim degısıklıgı yaparsanız ındırdıgınız muzıklerın sonuna .mp3 uzantısını koymasını unutmayın.
Indırdıkten sonra ıstedıgınız gıbı ısım degıstırebılrsınız mp3 tagı ınerken kendılıgınden eklenıyor, sadece ındırmeden once ısım degısıklıgı yaparsanız bu tag sılınıyor.
Herkese keyifli downloadlar Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Ps.: indirilen formattakı muzıkler araclarımızda rahatlıkla calısıyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2014, 23:17:22 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
Ynt: Sound Cloud'dan mp3 indirmek
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2014, 12:54:40 »
Fizy kullaniyordum telefonda ama artık bende artik SoundCloud cuyum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seo4Smf Tags: Sound