Gönderen Konu: Kapı Geri Kolu  (Okunma sayısı 1512 defa)

Çevrimdışı otaskiran

• *
Kapı Geri Kolu
« : 11 Şubat 2014, 09:42:06 »
Advertisement
Merhaba arkadaşlar;
S40 2008 model aracım için yetkili servis
ön sağ-sol kapı gergi kollarının tanesine 128 TL fiyat  verdi.
Bu gergi kollarının bir ömrü var mı? Daha önceki araçlarımda hiç böyle bir parça değiştirmedim. Servisteki teknik arkadaşın biraz fiyat arttırıcı üslubu vardı, gereksiz yere parça değişimi yapmak istemem. Dışarıda özel serviste veya volvo özel serviste daha uyguna bulunabilir diye düşünüyorum.

Teşekkürler.

Çevrimdışı myanal

• *
Ynt: Kapı Geri Kolu
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2014, 16:05:15 »
gergi kolları tozdan etkilenip zamanla bozulabiliyor. benim s40 2007 model aracımdada aynı sorun vardı focus veya connectlerin kapı gergileriyle aynı malzeme. tanesini 30tl almıştım. gereksiz yere  o kadar para vermeyin

Çevrimdışı yakupturay

• *
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2018, 14:48:56 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
gergi kolları tozdan etkilenip zamanla bozulabiliyor. benim s40 2007 model aracımdada aynı sorun vardı focus veya connectlerin kapı gergileriyle aynı malzeme. tanesini 30tl almıştım. gereksiz yere  o kadar para vermeyin
Hocam bunu nasıl temin ettiniz ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2018, 10:03:03 »
benımde sofor kapı gergım bozudu sertce kapı acıldıgı zaman vs bozulabılrıyor egımlı yerlerde acarken dıkkat etmekte fayda var sadece ses problemı var onun harıcınde bı sıkayetım yok sadece kapıyı ıstedıgın konumda tutmuyor acınca ya kapatıcan ya sonuna kadar acıcaksın Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tags: kapı Geri Kolu