Gönderen Konu: sticker tasarımı  (Okunma sayısı 7953 defa)

Çevrimdışı Brksrbhnl

• Aktif Üye
sticker tasarımı
« : 23 Ekim 2013, 22:32:01 »
Advertisement
abilerim kardeşlerim , araçlara yapıştırmak üzere bir sticker tasarladım . eğer sizde beğenirseniz bastırıp araçlara yapıştırabiliriz. hem forumumuzun daha çok Volvo'cuya hitap etmesi açısından güzel olur diye düşünüyorum . yorumlarınızı bekliyorum.
herkese hayırlı forumlar ..

Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: sticker tasarımı
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2013, 22:36:55 »
Ben begendim dijital eger cogunluk saglanirsa dijital ortamda yeniden cizilip bastirilabilir.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı denizci86

• Aktif Üye
sticker tasarımı
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2013, 00:48:13 »
Bende beğendim kesinlikle yapmalıyız.
Destek vermeye hazırım.
Zarifliğini bozmayacak şekilde VOLVO nun biraz daha öne çıkması taraftarıyım

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2013, 01:22:07 »
Bende begendim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2013, 05:09:50 »
Vurgulamak istedigimiz site araclar zaten ben volvoyum die bagiriyor.

Çevrimdışı denizci86

• Aktif Üye
sticker tasarımı
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2013, 12:42:18 »

Vurgulamak istedigimiz site araclar zaten ben volvoyum die bagiriyor.

Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap doğru söylüyorsunuz saçma bir düşünce olmuş volvonun üstünde volvoyu vurgulamak

Çevrimdışı Brksrbhnl

• Aktif Üye
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2013, 21:55:40 »
Bugun bir iki bir sey daha cizdim .

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2013, 22:56:46 »
Elinize sağlık, bende çok beğendim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Son fotoğraftaki 1,4 farklı ve güzel. İlk çizimide beğendim.

Çevrimdışı Brksrbhnl

• Aktif Üye
sticker tasarımı
« Yanıtla #8 : 24 Ekim 2013, 23:04:10 »
Bende kendi fikrimi soyliyim son gonderdigim fotografin ucuncusu arka camin altinda cok guzel durur diye dusunuyorum derli toplu duruyor .

Sent from my iPhone using Tapatalk - Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #9 : 25 Ekim 2013, 00:17:30 »
aldık basımızı gıttık Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap)) cok guzel cızımler bende 3. numarayı begenıdım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap boyle gıderse yıne secemeyecez Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bu ayın sonuna kadar daha onerı gelırse toplayalım sonra anket acalım 15 gun oylama yapalım.
Ps.: Buyuk olasılıkla ben askerde olucam stıcker ısı yıne askıya alınacak Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Brksrbhnl

• Aktif Üye
sticker tasarımı
« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2013, 00:33:19 »

aldık basımızı gıttık Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap)) cok guzel cızımler bende 3. numarayı begenıdım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap boyle gıderse yıne secemeyecez Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bu ayın sonuna kadar daha onerı gelırse toplayalım sonra anket acalım 15 gun oylama yapalım.
Ps.: Buyuk olasılıkla ben askerde olucam stıcker ısı yıne askıya alınacak Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Asker gidecek geri gelecek !!! Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş YapResimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Biz bastiririz abi sen askerden gelincede surpriz olur soyledim ama olur Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk - Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2013, 00:51:18 »
Bende 3numara diyorum.basarili;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: Ynt: sticker tasarımı
« Yanıtla #12 : 25 Ekim 2013, 00:54:30 »

Asker gidecek geri gelecek !!! Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş YapResimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Biz bastiririz abi sen askerden gelincede surpriz olur soyledim ama olur Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Hayirlisi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap) herseyi adminden beklemeyin Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap)

Çevrimdışı Brksrbhnl

• Aktif Üye
« Yanıtla #13 : 25 Ekim 2013, 00:56:07 »
Onemli olan karar vermek . Karar verdikten sonra her turlu halledilir.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2013, 00:56:50 Gönderen: Brksrbhnl »

Çevrimdışı Brksrbhnl

• Aktif Üye
« Yanıtla #14 : 29 Ekim 2013, 11:50:47 »
kimse ilgilenmiyormu ya bi el atsak  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı denizci86

• Aktif Üye
sticker tasarımı
« Yanıtla #15 : 29 Ekim 2013, 14:05:40 »
Herkes beğenmekle kaldı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap tanıdığı olan yokmu bi reklamcıyla görüşse maddi destek sağlarız

Çevrimdışı Xgenon

• Билал Четинер
  • Aktif Üye
  • Hayat biter, RDP bitmez...
« Yanıtla #16 : 29 Ekim 2013, 17:53:45 »
Reklamcı tanıdığım var arkadaşlar, vektörel çizimler ve sayı elimde olursa size fiyat konusunda sorarım ne olur nekadar olur. Birazda tanıdık indirimi isteriz ama bidliğim yüksek sayılı olduğu taktirde uygun oluyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan daha çok onur vericidir…

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #17 : 29 Ekim 2013, 20:41:41 »
3 gun sonra anket açıp stickerimizi belirleyelim sonrasında fiyat ve malzeme konusunda uygun olan biryerle anlaşıp bastırırz.

Çevrimdışı alcdmrl

• Aktif Üye
« Yanıtla #18 : 11 Aralık 2013, 03:39:44 »
bende şöyle birşey tasarladım biraz geç oldu ama hala ihtiyacınız varsa beğenilerinize sunayım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #19 : 16 Aralık 2013, 23:33:37 »
Geç kalmış sayilmazsiniz:)
Sticker isi biraz daha surcek gibi.

"Tapatalk sağolsun"

Çevrimdışı alcdmrl

• Aktif Üye
« Yanıtla #20 : 17 Aralık 2013, 01:00:31 »
O zaman ben biraz daha kasayım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Gavurizmirli

• *
« Yanıtla #21 : 03 Ocak 2014, 16:57:44 »
merhabalar 3 numarayı bende beğendim eğer kararlaştırırsak izmirde tanıdığım reklamcılar var uygun bi fiyat alıp bastırabiliriz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #22 : 11 Ocak 2014, 12:21:26 »
arkadaşlar anket konusundaki ilgi alaka çok güzel dahada önce belirttiğim gibi askerlik elimi kolumu bağladı mayıs ayında stickerlarımızı yaptırıp dagıtımına başlıycam yaza stickerlı giricez Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı basbinar

• Aktif Üye
« Yanıtla #23 : 27 Mart 2014, 15:59:36 »
Bende birtane ekliyim bari Volvo amleminin altindaki beyaz ve giri bolgetye istedigimiz bir yazi yazilabilir kendi basit tasarimim gelistrilebilir

Post Merge: 27 Mart 2014, 16:31:58
« Son Düzenleme: 27 Mart 2014, 16:31:58 Gönderen: basbinar »
Mercedes GLK 220 2013, Volvo S60 2011       Basini acemi berbere teslim eden, Pamugu cebinde tasisin.

Çevrimdışı basbinar

• Aktif Üye
« Yanıtla #24 : 19 Nisan 2014, 05:04:33 »
Ne oldu stickerler ustalar yalan oldu galiba

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mercedes GLK 220 2013, Volvo S60 2011       Basini acemi berbere teslim eden, Pamugu cebinde tasisin.

Seo4Smf Tags: Sticker tasarımı