Gönderen Konu: volvo s60 20" jant  (Okunma sayısı 13738 defa)

Çevrimdışı A.yiğit

• *
Ynt: volvo s60 20\" jant
« Yanıtla #25 : 11 Nisan 2014, 10:10:10 »
Advertisement
ledler tamamı ile benim dizaynım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Önce gidip ledleri aldım sonrasında teker teker petek desenlerini dairesel keserek uyguladım we çok memnunum inanılmaz tatlı durduğunu düşünüyorum özellikle parklarla beraber. Akşamları sürekli parklar yanık dolaşıyorum bütün millet kafayı şöyle bir çewirip bakıyor bu ne diye Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Post Merge: 11 Nisan 2014, 10:16:03
bir kaç resim paylaşayım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bu jantı da çok beğeniyordum bunu da denedik ama bu da tabi ki bizim arabamıza olmadı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2014, 10:16:04 Gönderen: A.yiğit »
Hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur. Düz yaşayacağız, dik duracağız, doğru gideceğiz... "Muhsin YAZICIOĞLU"

Çevrimdışı ///MRE

• Global Moderator
  • Üye
Ynt: volvo s60 20" jant
« Yanıtla #26 : 11 Nisan 2014, 10:56:37 »
Ledler güzel görünüyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Ama ben s60 orjinal ledlerini daha çok beğeniyorum çizgi halinde olması daha şık bir görüntü veriyor.
O jantta güzel görünüyor.Jantın olmama sebebi nedir ki buradan cuk diye oturmuş gibi duruyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı takoz40

• Üye
  • **
« Yanıtla #27 : 11 Nisan 2014, 11:11:26 »
Baya hosmus.on tarafta plakanin altindaki gri parcayi piano black boyatip taktirmak cok hos durur gibime geldi.hem aynalarlada butunlesir yakin zamanda denemeyi dusunuyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---volvo v60 drive advance 2012 /golf 7 comfort--

Çevrimdışı A.yiğit

• *
« Yanıtla #28 : 11 Nisan 2014, 15:42:59 »
yaptım resmini çekip koyuyorum şimdi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Ledler bu şekilde benim çok hoşuma gidiyor düz çizgi bütünlük sağlıyor ama zayıf kalıyor diye düşünüyorum. Jantlar cuk oturdu ama aracın lastikleri 205 tabanla değişti ve coilden arabayı yükselttinten sonra bu şekilde oldu bende çıkardım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur. Düz yaşayacağız, dik duracağız, doğru gideceğiz... "Muhsin YAZICIOĞLU"

Çevrimdışı takoz40

• Üye
  • **
« Yanıtla #29 : 11 Nisan 2014, 16:01:46 »
Super olmuş.nasil durur diye merak ediyodum cok iyi olmus.acaba internetteki ledler nasildir

Çevrimdışı takoz40

• Üye
  • **
« Yanıtla #30 : 11 Nisan 2014, 16:02:17 »
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #31 : 12 Nisan 2014, 10:02:39 »
Biraz daha led icin beklemekte yarar var yeni kasa ledlerinden dd illaki cikacaktir

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı A.yiğit

• *
« Yanıtla #32 : 12 Nisan 2014, 12:13:53 »
arkadaşlar isterseniz yeni kasa ledlerini de uygularım mevcut ızgara kapaklarına. Altında ki petek ızgaralar yine kalıyor üstte ki dolu olan yere uygulanıyor onları da yaptım bende yedek de wardı ızgaralardan. Onu da yeğenin arabasına taktık yeğen ankaradan gelsin resimleri gönderirim. Ama dediğim gibi ben yakıştıramadım o yüzden tekrar bunları taktım. Servise olur mu falan demiştim yok olmaz da şöyle de böyle de dediler birebir cuk diye oturttum walla .)

Çevrimdışı takoz40

• Üye
  • **
« Yanıtla #33 : 12 Nisan 2014, 13:08:46 »
Bakalim biraz daha bekliyeyimde ilk is  aracin ustunu, aynalari , on karligi kaplaticam sonrasinda difuzor en son ledler artik:) ornek bi resimResimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bence guzel duruyor ama benim aracta nasil durur deneme yanilmayla artik:) birde resimdeki jantlarda cok iyi gozukuyor.

Çevrimdışı A.yiğit

• *
« Yanıtla #34 : 14 Nisan 2014, 09:45:21 »
ben siyah tawan olayını pek fazla sewemedim açıkcası ama zewk meselesi tabi ki. Bende bu aralar aracı mat siyah yapıp ön tampon altlığı marşpiyeller ve difüzörü bakır rengine boyatmayı düşünüyorum belki önümüzde ki hafta falan bir değişikli yapabilirim. Ama jant jant jant bulamıyorum kafayı yiyeceğim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı takoz40

• Üye
  • **
« Yanıtla #35 : 14 Nisan 2014, 11:43:12 »
Bende kaplatmayi dusunum bi ara ama daha oncesinde bodykit olayini halledicem.kaplatsaydim bu rengi yada mat fume yapardim herhaldeResimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap.yeni volvo 19" jantlarina baktiniz mi onlarda hos duruyor bence.

Çevrimdışı basbinar

• Aktif Üye
« Yanıtla #36 : 19 Nisan 2014, 05:23:48 »
Siyah kaplama tavan kople cam tavan olmayan araba severlerin avuntusu gibime geliyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mercedes GLK 220 2013, Volvo S60 2011       Basini acemi berbere teslim eden, Pamugu cebinde tasisin.

Çevrimdışı A.yiğit

• *
« Yanıtla #37 : 22 Nisan 2014, 14:14:56 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Siyah kaplama tavan kople cam tavan olmayan araba severlerin avuntusu gibime geliyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

kesinikle katılıyorum. We aracımı sattım arkadaşlar artık aranızda olamayacağım hayırlı forumlar dilerim hepinize

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #38 : 23 Nisan 2014, 00:56:01 »

kesinikle katılıyorum. We aracımı sattım arkadaşlar artık aranızda olamayacağım hayırlı forumlar dilerim hepinize
hayırlı olsun...

Çevrimdışı A.yiğit

• *
« Yanıtla #39 : 23 Nisan 2014, 11:27:17 »
teşekkürler Allah razı olsun

Çevrimdışı G_man

• *
« Yanıtla #40 : 30 Haziran 2014, 00:48:25 »
araba aşırı alçak geldi göze hoş gelmiyor yüksek olsa araç çok daha güzel dururdu bence.

Çevrimdışı basbinar

• Aktif Üye
« Yanıtla #41 : 20 Kasım 2014, 00:34:54 »
gecen servise sordum heico nasil oluyorda 20" jant takiyor diye yukseltmek gerekmezmi dedim gerekmez lastigin et kalinligi minumuma iniyor o yuzden sanki 17" jant takar gibi oluyor dedi jant buyuyor biraz konfordan caliyor yani Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Mercedes GLK 220 2013, Volvo S60 2011       Basini acemi berbere teslim eden, Pamugu cebinde tasisin.

Çevrimdışı basbinar

• Aktif Üye
« Yanıtla #42 : 06 Nisan 2016, 00:24:58 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Bakin ne buldum Jantlar R18 R design %00 Dolar diyor fiyat biraz pahali geldi ya sizce alinirmi?

Çevrimdışı Cihan14

• Hiper Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #43 : 06 Nisan 2016, 22:27:37 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Bakin ne buldum Jantlar R18 R design %00 Dolar diyor fiyat biraz pahali geldi ya sizce alinirmi?
5 kollu jant hayranıyım güzel durur gibi duruyor

tapatalk yaz kızım

Seo4Smf Tags: Volvo Jant 20"