Gönderen Konu: klima sorunu  (Okunma sayısı 5026 defa)

Çevrimdışı erkal

• *
klima sorunu
« : 24 Ağustos 2013, 16:57:51 »
Advertisement
2009 1.6 D aracım ve klima ön göğüsten üflemiyor.. ön cama vermiştim sonra tekrar göğüs kısmından üfletmek istedim ama ne yaptıysam üflemedi bu konu hakkında bilgisi olan varmı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
Ynt: klima sorunu
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2013, 19:25:56 »
Böyle sorunlarda ben kutup başlarına dalıyorum direk. Sonra ayarlar, radyolar, koltuklar uğraşmak var ama Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Ya da yakında servis varsa yardımcı olurlar.

Çevrimdışı erkal

• *
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2013, 16:24:05 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Böyle sorunlarda ben kutup başlarına dalıyorum direk. Sonra ayarlar, radyolar, koltuklar uğraşmak var ama Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
kutup başlarıyla ne alakası var...? bi kez daha yapmıştı aynı sorunu servise gittim usta klimayı açtı ve üflemeye başladı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap 2-3 ay oldu bu şimdi tekrarladı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2013, 21:14:36 »
Her şeyi sıfırlaması anlamında işe yaramalı diye düşünüyorum. Başka aklıma hiçbir şey gelmiyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı denizci86

• Aktif Üye
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2013, 21:27:57 »

bunu yaptığında bir sorun olmuyormu? mesela cd calar şifre falan istemiyor mu?

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2013, 21:32:07 »
Yok bizimkilerde şifre istemiyor ama dediğim gibi radyo, araç ayarları uzun sürüyor.

Çevrimdışı denizci86

• Aktif Üye
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2013, 21:32:57 »
2009 1.6 D aracım ve klima ön göğüsten üflemiyor.. ön cama vermiştim sonra tekrar göğüs kısmından üfletmek istedim ama ne yaptıysam üflemedi bu konu hakkında bilgisi olan varmı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

klimada konum değiştirince göğüsten takırtılar geliyor kanalları değiştiriyor sanırım ondan kaynaklı olarak mekanik bi sorununuzda olabilir inşallah çözer siniz?

Post Merge: 27 Ağustos 2013, 21:33:51
Yok bizimkilerde şifre istemiyor ama dediğim gibi radyo, araç ayarları uzun sürüyor.

onlar önemli değil zevkle yaparım bunu öğrendiğim iyi oldu  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2013, 21:33:51 Gönderen: denizci86 »

Çevrimdışı erkal

• *
« Yanıtla #7 : 29 Ağustos 2013, 22:13:58 »
kutupbaşını söktüm olmadı daha önce yaptığında serviste kanalları ayıran panel yerinden çıkmış demişlerdi sanırım öyle. yerine oturtmak için onu torpido falan sökülmesi gerekiyormuş. nasıl söküleceğini tırnakların nerde olduğunu bilsem sökecem ama

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2013, 21:30:11 »
Konsol'un mu sökülmesi gerekiyor acaba ya da orta kısmın mı? Yoksa orta ızgaranın oradan ulaşabilirler mi, torpido demişsinizde her yer aklıma geldi valla  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2013, 21:30:31 Gönderen: Quadrifoglio »

Çevrimdışı erkal

• *
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2013, 11:49:26 »
Konsol'un mu sökülmesi gerekiyor acaba ya da orta kısmın mı? Yoksa orta ızgaranın oradan ulaşabilirler mi, torpido demişsinizde her yer aklıma geldi valla  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
torpido ve ön göğüs komple sökülmesi gerekiyormuş.başka türlü ulaşılamıyormuş.. klimacıya gittim adam volvo sökmedim hiç deyip gönderdi başta kızmıştım ama adam en iyisini yapmış bilmediği işe bulaşmamakla

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2013, 20:23:26 »
Hadi ya Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Konsolu tamemen sökmek için 300 lira istiyorlar yaklaşık olarak(Ön tarafta ne varsa tek parça halinde dışarıya almalarından bahsediyorum).Orta metal kısmı sökmek için kol dayamanın önünü de söküyorlar. Umarım işten anlayan birine denk gelirsiniz.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2013, 23:28:28 »
300 lira bence cok uygun bir rakam sokuomus bir s40 gormustum de korku filmi gbi

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #12 : 06 Eylül 2013, 16:46:30 »
Şimdi tekrar okudumda 300 çok iyimser bir rakam olmuş Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Usta tanıdıksa o fiyata yapılır ama. Geçen sene 450-500 gibi bir şeydi.

Çevrimdışı erkal

• *
« Yanıtla #13 : 17 Eylül 2013, 20:10:56 »
arkadaşlar dün itibariyle klimam tektar eski haline döndü.. nasıl mı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap kendi kendine Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap)

Çevrimdışı denizci86

• Aktif Üye
klima sorunu
« Yanıtla #14 : 18 Eylül 2013, 11:32:23 »
gerçekten enteresan neyse geçmiş olsun inşallah tekrarlamaz.
benim aracım da aldığımdan beri içinde siyah lekeler oluyordu bugun biraz fazla olmuş elleyince kurum gibi dağılıyor sanki soba yakıyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
sanırım fanlardan geliyor ön göğüs üzerinde çok oluyor

Çevrimdışı denizci86

• Aktif Üye
klima sorunu
« Yanıtla #15 : 18 Eylül 2013, 11:34:18 »
polen flitresinden geçemeyeceğini düşünüyorum ama kanallarda beden boyle birsey olsun anlayamadım

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #16 : 21 Eylül 2013, 19:24:23 »
benim aracım da aldığımdan beri içinde siyah lekeler oluyordu bugun biraz fazla olmuş elleyince kurum gibi dağılıyor sanki soba yakıyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Neden böyle bir şey olurki Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Polen filtresi çoktan değişmeyip işlevini yitirmiş olabilir mi acaba. Klima temizlik sprey'i derim ama hoş kokudan başka işlevini görmedim.

Çevrimdışı denizci86

• Aktif Üye
« Yanıtla #17 : 22 Eylül 2013, 17:41:58 »
Neden böyle bir şey olurki Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Polen filtresi çoktan değişmeyip işlevini yitirmiş olabilir mi acaba. Klima temizlik sprey'i derim ama hoş kokudan başka işlevini görmedim.

Polen flitresini iki ay önce değiştirdim ve kötü bir koku vardı klimada dediğiniz spreyden yaptım el bombası gibi olanlardan Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap pimi çek bırak koku gitti ama siyah şeyler devam.
Çok değiller ama rahatsız ediciler tabi

Çevrimdışı c4gin

• *
« Yanıtla #18 : 01 Kasım 2013, 19:43:09 »

filtrelerden olabilir, işlevinin yitiren filtrenin içindeki minik carbon parçaçıklarını üflemeye başlamış gibi duruyor.

Çevrimdışı denizci86

• Aktif Üye
klima sorunu
« Yanıtla #19 : 01 Kasım 2013, 19:56:29 »

filtrelerden olabilir, işlevinin yitiren filtrenin içindeki minik carbon parçaçıklarını üflemeye başlamış gibi duruyor.

Yok filitrelerim yeni değişti ancak kış gelince siyah lekeler kayboldu AC ile alakalıymış sanırım ama çözecem bunu

Seo4Smf Tags: sorunu Klima