Gönderen Konu: İÇİ BOŞALTILMIŞ PARTİKÜL FİLTRESİ  (Okunma sayısı 2126 defa)

Çevrimdışı erkal

• *
İÇİ BOŞALTILMIŞ PARTİKÜL FİLTRESİ
« : 12 Ağustos 2013, 15:09:42 »
Advertisement
2009 D s40 aracımdan söktürdüğüm partikülü boşaltılmış katalizatörü duran filtreyi isteyen olursa verebilirim... boşaltılmış filtre araç çekişini artırıyor(5.vites 3000 devirde 160 ı görür) tek eksi yönü ise duman atması.. filtre takmamın sebebi ise stop etme sorunu vardı aracın bulamadılar acaba deyip filtreyide taktım ama sadece bir soketten kaynaklanıyormuştu Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: İÇİ BOŞALTILMIŞ PARTİKÜL FİLTRESİ
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2013, 17:42:07 »
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  içini boşaltmak yerine direk düz boru yaptırsaydınız ya Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Kirli dizelciler kervanına hoşgeldiniz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı erkal

• *
Ynt: İÇİ BOŞALTILMIŞ PARTİKÜL FİLTRESİ
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2013, 16:53:29 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  içini boşaltmak yerine direk düz boru yaptırsaydınız ya Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Kirli dizelciler kervanına hoşgeldiniz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
ben içi boşaltılmış bir şekilde almıştım aracı ve kendim filtre taktırdım....

Seo4Smf Tags: Filtresi İÇİ BOŞALTILMIŞ PARTİKÜL