Gönderen Konu: Nano Boya Koruma ve Mekan Tavsiyesi  (Okunma sayısı 2039 defa)

Çevrimdışı otaskiran

• *
Nano Boya Koruma ve Mekan Tavsiyesi
« : 21 Temmuz 2013, 20:26:07 »
Advertisement
Merhaba Arkadaşlar;
2008 Model 1.6D buz mavisi S40 ım var.
Mayıs sonunda Evo Maslakta bakım, pasta+cila+boya koruma+iç detaylı temizlik yaptırdım. Bu servis 2-3 yıldır ödül aldığı için güvenmiştim ama beklediğim gibi çıkmadı desem yalan olmaz.
1 hafta bıraktım arabayı, cumartesi bırakmıştım cuma günü almaya gittim 1 saat bekledim cila bitsin diye. Bakım fiyatları vs de çok yüksek. Kalan bakımları için maslakta formen recep ve adem ustaya gittim. Onlar servisten daha iyi ilgilendiler.
Evo serviste yapılan pasta+cila+boya koruma olayından memnun kalmadım, iç temizlik idare eder.
Arabayı uzun süre kullanacağım için itinalı şekilde nano boya koruma veya daha iyi birşey varsa yaptırmak istiyorum.
Bende megane araç vardı, sonax ın dandik bir bayisinde 3 yıl önce indirimli tarifeden boya koruma cila yaptırmıştım hala araba parlıyor.
İstanbul avrupa veya anadolu da önereceğiniz iyi hizmet veren yer söylerseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: Nano Boya Koruma ve Mekan Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2013, 21:51:15 »
arabanın parlaması yıkanması ıle alakalı nano koruma sadece uv ısınlarından korur. Fırca ıle yıkatmayın ve benzınlıktekı ne oldugu bellı olmayan kopuklerden sıktırmayın o kopuklerın ıcıne ozon koyan fırmalar bıle var.

Çevrimdışı otaskiran

• *
Ynt: Nano Boya Koruma ve Mekan Tavsiyesi
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2013, 00:19:40 »
Fırça ile araba yıkamayı 12  yıl önce bıraktım.
Sünger, 3M Cilalı şampuan ve güderi, mikrofiber bez kullanıyorum.
Önce tazyikli su ile yıkayıp, sonra sünger ve cilalı şampuan. Daha sonrasında güderi ile siliyorum.

Seo4Smf Tags: Boya Koruma Nano Mekan Tavsiyesi