Gönderen Konu: lastik ebatları  (Okunma sayısı 5811 defa)

Çevrimdışı ayhann54

• *
lastik ebatları
« : 28 Haziran 2013, 17:25:01 »
Advertisement
herkese kolay gelsin iyi günler bende 2001  1.6 V40 var ilk sorum bu aracın orjinal lastikleri nedir çünkü şu anda altında bulunanlar ön 195/60/15r arkada ise 185/65/15r lastikleri hangisine göre yenileyecem 2.sorum ise arac düz yolda canavar resmen ayagımı gazdan cekmek zorunda kalıyom ama rampaya gelince ölüyo cok cabuk hızdan düşüyo ve benzin ve gaz da farketmiyo yani performans cok düşüyo yani aracı benzine alınca gaz ile arasında performans olarak hiç fark yok bu konularda bana yardımcı olursanız cok sevinirim
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2013, 19:57:45 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
Ynt: lastik ebatları
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2013, 09:45:50 »
İki lastikte olur diye düşünüyorum çünkü aralarinda pek fark yok:
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Yinede servise sormakta fayda var.
Rampada cekmemesi konusunda bir fikrim yok benim, birçok şeyden kaynaklanabilir.
'tapatalk sağolsun'

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2013, 13:05:19 »
aracın yası oldugu ıcın katalızorunu temızletmenızde yarar var hava cıkısı nekadar rahat olursa aracta okadar rahat gıder.

Çevrimdışı ayhann54

• *
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2013, 10:04:15 »
lastik ebatlarını 185/65/15 yapmayı düşünüyorum çünkü araç cok yere yakın tümseklerden geçerken bazen sürtme yapabiliyor ayrıca katalitik konvertörü 1 sene önce değiştim bujileri 1 ay önce değiştim hava akış metresini 2 gün önce temizlettim hava filtresini değişmedim ama hava tutup temizledim zaten temiz olduğunu gördüm fakat şikayetim olan rampada performans kaybı hala devam ediyor başka nelere bakmam gerekiyor sizce bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum bilgisayara bağlıyoruz bir sorun göremiyoruz başka nelere bakmam gerek araç benzin veya gaz arasında bir fark yok yani benzine alınca araç şahlanmıyo bir öneri istiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan iyi günler

Çevrimdışı Noipse

• *
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2013, 14:06:17 »
benimde eski aracım 2.0 volvo s40 2001 di. aynı problemleri yaşadım aracımın en çok rahatladığı aşama kat temizliği sonrası olmuştu..
fakat yinede beklentim gibi hiç olmadı olamadı.. sonrada değiştirdim zaten.. hava filtresini standart dışında bir ürünle değiştirmenizi öneriyorum bir de kn yada green marka tavsiye ederim.

Seo4Smf Tags: lastik rbatları