Gönderen Konu: Turtle Wax Nano (yesıl kutu) cilalama ( Cok da memnun degılım) :)  (Okunma sayısı 3349 defa)

Çevrimdışı mariachiii

• *
Advertisement
Arkadaslar merhaba yaklasık 3 saattir bu işle uğraşıyorum. İlk deneyimim ancak sonuçtan çok da memnun değilim açıkcası. Ben mı yapamadım diye dusunmeye basladım ancak uygulumayı ınternet arastırmalarımdan gordugum gıbı yaptım. Oncelıkle aracı profesyonel oto yıkamaya verdım (meguiars)... Sonrasında Turtle wax ı aracın belırlı bolgelerınde kullandım belırlı bır sure bekledıkten sonra (10-15 dk) sonra mıkrofıber bezle sıldım...Ancak dedıgım gıbı pek bır farkını goremedım burdakı hatam, aracın onceı ve sonrakı halını fotograflayamam oldu acıkcası... Sonrasında oyle bır gunese yakalandım kı bır kac foto cekıp eve kactım:) Uygulamayı golgede ve motor sogukken yaptım bunuda dıpnot olarak duseyım...Plastık aksamlara bır kac bolumde kacırdım ve cıkarmak cok zor olmasada onun ıcınde farklı urun yada su sprya kullanmak zorunda kalıyorsunuz:)
Bır kac foto paylasıcam urundenmı ıstedıgım sonucu olamadım yyoksa sonuc zaten bu kadarmı olur?
Tamam aracım grı zaten renklı araclar gıbı olumcul fark ve parıl parıl parlamıcagını bende tahmın edıyorum ancak sankı normal yıkamaya vermıs cıkmıs gıbı hıssedıyorum:)
Saygılar
Iyı gunler
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2013, 15:36:02 Gönderen: mariachiii »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
O ürünü hiç denemedim ama fotoğraflarda fena da durmuyor. Çizik(kılcal) durumu nasıl?
Almasaydiniz meguiars'in tech wax'ini önerirdim ama elinizdeki ürünü bitirmek daha iyi fikir şimdilik Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

'tapatalk sağolsun'

Çevrimdışı mariachiii

• *
dostum yazdıgın ıcın cok tesekkur ederım, tum gun pc basında bekledım bırılerı yorum yapar dıye:) sonra ıs yemegıne cıktık sımdı geldım gordum yazını

Kılcal cızıklere HICBIR ETKISI YOK! Bukadar net soylıyebılırım...
ama guzel tarafı cok fazla kuvvet gerektırmıyor...Yanı ıslemı yaparken cok sıkıp bunaltmıyor adamı...
BEn yınede cok memnun degılım gıbı...urun tahmınım 3 uygulama daha goturur yanı 1 pakette 3 kere ya da 4 kere götürür...sonrasında farklı urun denıcem orası kesın..dedıgım gıbı cokda memnun kalmadım..ama sanırım uygulamayla ılgılı bır sorun yok gıbı:)

Çevrimdışı mariachiii

• *
Arac Gri, fotograflardaysa en ufak bır fotoşop yada benzerı program yok...nasıl cekıldıyse o fotolar yani

Eger parıl parıl dıyosan gercekten kendımı ıyı hıssetyorum ama acıkcası dedıgım gıbı yıkamadna sonra cok fark goremedım:) duzgun fotoda cekemddım buda bır gerce cunkı artık 3  saatte bır fııl atraksıyondan sonra enejerım kalmadı:)))
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2013, 23:48:57 Gönderen: mariachiii »

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Parlaklik verdigi asikar cizikleriniz hafifse poorboys black hole oneririm kikcal cizikleri doldurma ozelligi var

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı mariachiii

• *
Anladim parlaklik konusunda bu urunu tekrar tercih ediceimi sanmiorum acikcasi...sol kapida malesef arabayi aldiim derin bir ciziik yaptilar,suanda isi cin sehir disindayim donunce ceker paylasirim tskler
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2013, 16:41:01 Gönderen: mariachiii »

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ankaradan mi katiliyorsunuz ?

Çevrimdışı mariachiii

• *
Eskisehir... Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Cizik gidermek icin elle uyulamadan ziyade polisaj makinasi ile uygulama yapmaniz gerekir tabiki buna gorede malzemeler degisir.

Çevrimdışı mariachiii

• *
Anladim' ama zaten fotograf paylasirken arabanin cilalamayla ilgili nasil durdugunu sormustum? cizik durumu icin suanki bilgi birikimime pek guvenmiyorum acikcasi. Bunun icin eger oyle birsey dusunursem profesyonel bir yardim almak benim icin en iyisi diye dusunuyorum acikcasi. Suanda sol kapidaki o cizikde nazar boncugu olarak kalsin...Arabayi aldigim gunun hatirasi malesef:/

Çevrimdışı Gearbox

• *
Wax ile alınabilecek bir sonuç alınmış. Boyadaki kılcal çizikler belirgin bir düzeyde ise onlar giderilirse parlaklığınız artar.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2013, 13:03:07 Gönderen: Gearbox »

Seo4Smf Tags: Turtle Nano (yesıl kutu) cilalama memnun degılım)