Gönderen Konu: volvo s60 d3 ( 2.0 163 bg 400 tork ) için yazılım, dpf ve egr iptali  (Okunma sayısı 21865 defa)

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Advertisement
herkese merhabalar.
Geçen sene ankara megachips bayisi koray beyde aracıma yazılım yaptırdım. Bugüne kadar hiçbir yazılımsal sıkıntı yaşamadım, firma olarak gayet ilgililer ve yaptıkları işin arkasındalar. mehmet bey ve koray beye bu yüzden teşekkür ediyorum.
Aracım yazılımdan sonra üst hızlara daha rahat bir şekilde çıkıyor. süre olarak pek iyileşme olmasada yıgılmalar kesilmeler olmuyor. şimdi şükrü kardeşimizin uygulamalarını takip ederek bende dpf egr iptali işlemi yaptırmayı düşünüyorum.
Bizim araçlar için bu iptal işlemleri ne kadar bir kazanç sağlar, yaptırmaya değermi. yapılabilirliği ve süresi ne kadar olur. çünkü süre problemim var ankarada en fazla 1 hafta kalabiliyorum. mehmet bey bizim araçlara daha önce bu uygulamalardan yaptımı?
koray bey için bir kaç resim çekecektim fakat dpf zor bir yerde sanırsam motorun arka alt kısmında kalıyor pek resim çekebileceğimi zannetmiyorum. ancak siz bir araç inceleyip sağlıklı bir yorum yapabilirsiniz diye düşünüyorum. teşekkürler
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı Megachips_Ankara

• Megachips Uzmanı
  • *
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
herkese merhabalar.
Geçen sene ankara megachips bayisi koray beyde aracıma yazılım yaptırdım. Bugüne kadar hiçbir yazılımsal sıkıntı yaşamadım, firma olarak gayet ilgililer ve yaptıkları işin arkasındalar. mehmet bey ve koray beye bu yüzden teşekkür ediyorum.
Aracım yazılımdan sonra üst hızlara daha rahat bir şekilde çıkıyor. süre olarak pek iyileşme olmasada yıgılmalar kesilmeler olmuyor. şimdi şükrü kardeşimizin uygulamalarını takip ederek bende dpf egr iptali işlemi yaptırmayı düşünüyorum.
Bizim araçlar için bu iptal işlemleri ne kadar bir kazanç sağlar, yaptırmaya değermi. yapılabilirliği ve süresi ne kadar olur. çünkü süre problemim var ankarada en fazla 1 hafta kalabiliyorum. mehmet bey bizim araçlara daha önce bu uygulamalardan yaptımı?
koray bey için bir kaç resim çekecektim fakat dpf zor bir yerde sanırsam motorun arka alt kısmında kalıyor pek resim çekebileceğimi zannetmiyorum. ancak siz bir araç inceleyip sağlıklı bir yorum yapabilirsiniz diye düşünüyorum. teşekkürler

Memnun edebildiysek ne mutlu bize.Biz teşekkür ederiz güzel sözleriniz için.Şükrünün izlenimleri dpf iptali sonrası size fikir verecektir.Şu bir gerçek dpf olmadığında çok daha iyi sonuçlar çıkacaktır.Şükrünün işlemler tamamen bittikten sonra organize edip bir şekilde sizin gelişinizi falan ayarlayıp işlemleri yaparız.Ben de araştırırım bu arada.1-2 fotoda ekleyim bende Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 02 Mart 2013, 10:49:27 Gönderen: kry06 »
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Evet sukru karrdesimin isleri tam bitsin bircok kisiye fikir verecektir. Tam olarak hangi hafta gelecegim belli olunca plan program yapariz.
Bu arada resimler iyi oldu:))
GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
« Son Düzenleme: 02 Mart 2013, 11:54:30 Gönderen: ecz1281 »
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

• Megachips Uzmanı
  • *
Dpf ile ilgili yeni bilgiler d2 ile kesinlikle farklı.Mekanik iptali ve yazılımdan iptali için denemeden net birşey söyleyemiyorum malesef.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ahmt abi en fazla egzos isigi yanio Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bi sikintisi yok bende.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Bu iyi olmadi. Sukru kardesim dpf isigi yanarsa serviste sıkıntı olabilir, sonucta garantiyi bozarlar isterlerse. Senin servis konusunda problemin olmayacagini tahmin ediyorumm. Bende bakima oraya gelir giderim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap))
Koray kardesim mekanik iptalide yapilmadan yazilimla isigin sonup sonmeyecegi anlasilmaz degilmi?  Deneme yanilma yani. bir yolunu bulmaya calisalim, gelince etraflica bakariz. Birde benim gucu biraz daha artirma isi vardi gelemedimya bir turlu, hala hakkim bakimidir Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap)))

« Son Düzenleme: 23 Mart 2013, 02:15:53 Gönderen: ecz1281 »

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Bu iyi olmadi. Sukru kardesim dpf isigi yanarsa serviste sıkıntı olabilir, sonucta garantiyi bozarlar isterlerse. Senin servis konusunda problemin olmayacagini tahmin ediyorumm. Bende bakima oraya gelir giderim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap))
Koray kardesim mekanik iptalide yapilmadan yazilimla isigin sonup sonmeyecegi anlasilmaz degilmi?  Deneme yanilma yani. bir yolunu bulmaya calisalim, gelince etraflica bakariz. Birde benim gucu biraz daha artirma isi vardi gelemedimya bir turlu, hala hakkim bakimidir Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap)))

servise girmeden ceptelefonu ıle o ısıgı sondurebılrsın sondukten 100 km sonra fln tekrar yanıo ama

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Varmı oyle bır guzellık benım ıcın yeterli oyle bısey. Cep telefonu ile nasıl oluyorki Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
ufak bır cıhaz servıste arabalarımıza bagladıklarından onu arabaya takıyoruz ceptelefonundan torque programını calıstırıyoruz bluetooth ıle eslestırıyorz sonra arabanın her seyıne bakabılıyoruz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap depoda kac lıtre benzın var, hangı agrıza kodları yanmıs vs vs

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
duymustum sanki, bu ufak cihaz ne kadar? ve orada bulabilirmiyiz

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
koray satıyordu kendı telefonunda bluetooth olmadıgı ıcın Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap sanırım 60 70 lıra bırsey dıyordu.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Iyi o zaman onuda aliriz, isim hallolur. Burda ek is yaparim ariza isigi sondurme falan:)))

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Hemen hemen yeni model butun arabalara oluyor zaten Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap marka farketmiyor

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Internetten baktim biraz 30tl-900tl arasi var, obd2 leri kullaniyorlardi yazilimcilar yanlis degilsem oda 150 civari. Bakalim isime cok yarar, yazilimla isigi sondurme isi artik aklima takilmiyor. Dpf e elveda:)

• Megachips Uzmanı
  • *
Yandıkça söndürürsünüz işte Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Tabiya yak sondur Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap)) koray ozeline msj yazmistim gordunmu ??

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Yandıkça söndürürsünüz işte Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Koray kardesim ozel mesajina bakarmisin, yogunsun sanirim hayirli isler

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Dpf yok artik izlenimlerim daha sonra

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Sokmesi cok zordu takmasi kolay isi bilende tabi.
Bu msjimdan sonra usta bir yerde takildi bayagi ugrasti.
Ilk izlenimim cok tatli bir ses, sigara icer gibi az bir duman. Araba bayagi atilgan 3viteste dtsc yakti. Biraz uzun mesafede deniyecm. Ama daha oncesinde yazilimla gucu artiriyrz,sonra gercek anlamda denemelere gececm.
Megachips koray beye, çopur eksoz yücel beye ve kardesim sukruye tesekurler.

« Son Düzenleme: 12 Nisan 2013, 18:23:44 Gönderen: ecz1281 »

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
İyi gunlerde kullan abi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap yeni yazılımla bakalım nasıl olucak Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Tesekkurler sukru, bir gununu yedim hakkini helal et.yazilim korayn ellerinden oper.koray kardesim ustaya soylermisin musluklari acsin, Allah ne verdiyse. Zaten soylesekte tehlikeli olacak seviyeye cikarmaz mehmet bey, prensiplidir.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Tesekkurler sukru, bir gununu yedim hakkini helal et.yazilim korayn ellerinden oper.koray kardesim ustaya soylermisin musluklari acsin, Allah ne verdiyse. Zaten soylesekte tehlikeli olacak seviyeye cikarmaz mehmet bey, prensiplidir.

demek abı helal olsun sen yeterkı Ankaraya gel basımızın ustunde yerın var Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı xxstormxx

• Üye
  • **
Ahmet bey hayırlı olsun. Arıza ışığı durumu nasıl?
2011 S60 D3 PREMİUM+ADVANCE+BEYAZ

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Ahmet bey hayırlı olsun. Arıza ışığı durumu nasıl?
Tesekkurler murat bey. Dun islemden sonra serviste ariza isigini sondurttuk. Sonrasinda bir kez stop edip calistirdim yanmadi. Fakat bugun ilk calistirmamda yakti. Yazilimsal olarak cozulmesi gerekiyor bu hafta ici yazilimi degistirecez fakat tahminimiz sukru kardesiminki gibi sonmeyecek.cozulmesini bekleyecz artik.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life

dpf iptalinden sonra çalışılmamış bir 0-100km denemesi, yazilim modifiyesinden sonra daha temiz denemeler gelecek.

bu arada videoyu link şeklinde değilde direk burda video şeklinde nasıl ekliyoruz şükrü, yapabilirsen düzeltirsin beceremedim.

« Son Düzenleme: 14 Nisan 2013, 02:43:12 Gönderen: skr44 »

Seo4Smf Tags: