Gönderen Konu: Koltuk temizligi  (Okunma sayısı 2452 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Koltuk temizligi
« : 03 Kasım 2012, 17:15:12 »
Advertisement
Arabamın koltuklarını nıhayet shinearamadan getirttigim str... apcsi ile temizleyebildim. Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  El kremi korumasını yaptım.  Ön yolcu koltugundan cıkan kir :  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2012, 17:17:12 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Ynt: Koltuk temizligi
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2012, 20:04:55 »
İlk firsatta bende uyguluyorum, tekrar tesekkkurler hediyen icin
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2012, 22:42:27 »
Rica ederim abi iyi gunlerde kullanman dilegi ile acık renk mıcrofıber beze  3 4 fıs ılac sık sonra ovalayarak temizle Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Sanada bulastırıcaz bu temızlık merakını. Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2012, 00:53:46 »
valla iyi olur, para veriyoruz araba temiz de olmuyor. kendi malı gibi temizleyen nerde?
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2012, 18:02:21 »
Bende ilk deri temizliğini apc ile yapmıştım.Sonra başka ürünler kullandım.Apc'nin zararını görmedim açıkçası.
İyide kir çıkmış,açık renk deri kullanmaya cesaretim yok Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #5 : 06 Kasım 2012, 22:00:03 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Bende ilk deri temizliğini apc ile yapmıştım.Sonra başka ürünler kullandım.Apc'nin zararını görmedim açıkçası.
İyide kir çıkmış,açık renk deri kullanmaya cesaretim yok Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Apcler oranı ıyı ayarlanmaz ise deriyi kurutabilir temizledikten sonra nemli bez ile kalan kimyasal temizlenirse bir sorun olacagını düşünmüyorum, hele birde arkasından el kremi surulurse tadından yenmez Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tags: