Gönderen Konu: Araç Kokuları  (Okunma sayısı 6039 defa)

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
Araç Kokuları
« : 01 Kasım 2012, 23:13:22 »
Advertisement
Önceden aracım detaililng ürünleri kokardı.Özellikle deri kremi gliptone baskındı.
Son zamanlarda koku işine dikkat ediyorum.California car scents aldım.Şimdi melon mango olanını kullanıyorum.İlk başlarda koku iğrenç geldi ama 1-2 günde düzeldi.

Koku için yerimiz bile hazır:
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Tr'de şuradan bulabilirsiniz:Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Ben beğendim herkese öneririm.Başka önerileride görmek isteriz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: Araç Kokuları
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2012, 10:27:25 »
Heryerde aradıgım Discovery WildBerry Bauhausta 3 lira gibi bir fiyattan satılıyordu. Buble gum (sakız kokusu) olarak bılınen calıfornıa kokusuna cok benzıyor. Arabama binen herkez kokuyu soruyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2012, 20:11:55 »
Sukru gercekten hos koku, bende tavsiye ederim
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2012, 21:34:08 »
Bunun etkisi geçince(2-3 ay sürüyor sanırım)  bubble gum deneyeceğim.Görürsem discovery'i de denerim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2012, 22:41:14 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Bunun etkisi geçince(2-3 ay sürüyor sanırım)  bubble gum deneyeceğim.Görürsem discovery'i de denerim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

sabah Ahmet abı ıle gorusmeden bu konuyu okudum Ahmet abının arabaya hemen salladım 1 tane wildberry Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Koku sakız kokusu gıbı benı dınlendırıyor acıkcası Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2012, 00:56:46 »

sabah Ahmet abı ıle gorusmeden bu konuyu okudum Ahmet abının arabaya hemen salladım 1 tane wildberry Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Koku sakız kokusu gıbı benı dınlendırıyor acıkcası Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
ilk binince oh dedirtiyor insana, her geldiğimde beklerim artık süprizler falan, kötü alıştım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Re: Araç Kokuları
« Yanıtla #6 : 04 Kasım 2012, 12:07:14 »
Herzaman abi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap basinizin ustunde yerin var

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2012, 13:19:52 »
Herzaman abi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap basinizin ustunde yerin var

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Basinizin uzerinde  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap telefonun azizligine bak. Eyvalllah kardesim

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #8 : 04 Kasım 2012, 17:28:45 »
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap valla bıraz telefonun azızlıgıne ugramısım Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap) basımızın ustunde yerın var abı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #9 : 04 Kasım 2012, 17:51:55 »
Ha hahh Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #10 : 07 Nisan 2013, 08:37:59 »
Enteresan ama 5 ay oldu kokusu devam ediyor, çok sevdim bu kokuyu.
Değişiklik olsun diye şundan açtım:
İlk günler bagajda ölü eşşek varmış gibi kokuyordu Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Bunlar sonradan düzeliyor zaten, umarım iyi olur.

Çevrimdışı GTi.OnuR

• Aktif Üye
« Yanıtla #11 : 13 Nisan 2013, 07:37:51 »
Ya bi araçta almıştım bu kokuyu acaba california scents miydi diye düşünüyorum böyle kokusu kiwi muz kokusunda bişey acaba böyle bir koku varmı california scents'te
"ÖLÜM" Gaz PedaLına Basan Ayakta,"HAYAT" Direksiyonu Tutan KoLLardadır. Bunun EğLencesi İse; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır [!]

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #12 : 13 Nisan 2013, 19:28:11 »
Baktim bulamadim ama cok cesit var. O da vardir eminim.

'tapatalk sağolsun'

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #13 : 04 Mayıs 2013, 16:05:03 »
3-5 gün yeni araç kokusu kullandım fena değil ama pek ısınamadım, sakız kokusundan devam ediyorum.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #14 : 04 Mayıs 2013, 16:38:03 »
Rosmande vanilya esansi var 3 tl 6o ml snrm onu ve airwick vic neyse artk manolya lisindan aliyoruz. Vanilya esansimizdan 8-10 damla manolya kokusuna karistiriyoruz calkaladiktan sonra kullanima hazirr. Yazin bu koku kisin discovery wildberry kullaniyorum.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı Gearbox

• *
« Yanıtla #15 : 06 Mayıs 2013, 23:50:40 »
Little trees vanilya ile new car ikilisinden cok cok memnunum.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #16 : 07 Mayıs 2013, 17:33:33 »
Little trees vanilya ile new car ikilisinden cok cok memnunum.
Little trees'i ambalajından çıkardığım için 1 hafta dayanmadı. California car scents'in yeni araç kokusunu beğenmedim. Chemical guys new car smell'i daha denemedim ama çoğu kişi beğeniyor anlaşılan.

Çevrimdışı Gearbox

• *
« Yanıtla #17 : 09 Mayıs 2013, 14:42:43 »
Chemical Guys New Car çok iğrenç bi koku Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Koku işi zevk meselesi olduğundan bişey diyemem ama asla kullanmayacağım ve verilen paraya yazık bir koku olarak görüyorum.

Çevrimdışı mariachiii

• *
« Yanıtla #18 : 20 Ekim 2013, 15:43:43 »
uzun zamandır koku bakıyorum denıyorum ancak " evet budur" dıyebılcegım koku bulamadım...once car scent ın yenı arac kokusunu denedım hıc begenmedım:/ sonrasında kı 1 hafta 10 gun oluyor calıfornıa bubble gum denedım arabanın ıcı okadar agır kokuyorkı anlatamam:/ atmak uzereyım 3-4 gun dayanayım dıyorum:( bunun dısındada envaı cesıt sıvı kokuda kullandım ancak henuz aradıgım koku yok ortalarda:) bır sonrakı duragım discovery wildberry olacak genelde kullanana arkadsalr memnun sanırım...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #19 : 20 Ekim 2013, 17:01:53 »
discovery wildberry  az once Ankara bauhausta uzun ugraslar sonucunda 1 tane bulabildim Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap anında kaptım. Arac ıcınde kullanıcaksanız jelatının 3/1 ını acın yetıyor.

Seo4Smf Tags: