Gönderen Konu: Karcher foamlance modification ve Valet ph netural snow foam denemesi  (Okunma sayısı 7015 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Advertisement
Kim demiş Karcherin 40 50 liralik foam lancesi kopuk yapmaz die yorum sizlerin.

Kullanılan urunler :

kopuk için : Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
yıkama icin : karcherin 110 barlık bır modelı tam hatırlamıyorum adını. K2 serisinden
Foam lance : Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap (53 tl) ( oturdugunuz bolgede karcher servisi varsa telefonla sorun daha ucuza alırsınız.)

Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

90 ml valet snow foam + 510 ml KAYNAR su Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap Gelen yorumlara gore modifikasyonu resimleri ile anlatıcagım.
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2012, 20:40:27 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
Cok iyi köpük atiyor,snow foam icin yerim yok ama nasil yapildiğini merak ettim.

"Tapatalk"

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Az daha Valet koysam kopuk dahada yogun olabilirdi. Birdahaki denemeye artık. Lance modifiyesini resimleri ile anlatmayı planlıyorum yakında Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Evet modifikasyonla ilgili resimler ektedir. Takıldığınız bir yer olursa severek cevaplarım.

sırası ile

1. Demir filtre
2. tel suzgec
3.bulasık sungerinin yeşil kısmı

şişenın agzını teflon bantla sarmayı unutmayın.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2012, 19:43:47 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı 03ekim08

• *
elinize sağlık. şimdi bende bir basınçlı yıkama aleti düşünüyorum. Karcher ilk tercihim tabiki. ancak foamlance ile ilgili bazı tereddütlerim var. Karcher foamlance kötüleyenler oldu diğer formlarda. malum atas satıyor 195 tl Karcher 53 tl. benim gibi almak isteyen ama malzemeler hakkında detaylı bilgisi olmayanlar için modifikasyon aşamalarını biraz daha açabilir misiniz?

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
resımde ve msjda acıkladıgım gıbı ıslemlerı uygulayım tatmın edıcı bır foam elde edersınız.  Uygulamayı bıraz daha iyileştirmeye calısıyorum bu başlık altından bir gelişme olursa yazarım.

Şişenın agzını da teflon bant ile sarmayı unutmayın.

Çevrimdışı Alicilik

• *
Evet modifikasyonla ilgili resimler ektedir. Takıldığınız bir yer olursa severek cevaplarım.

sırası ile

1. Demir filtre
2. tel suzgec
3.bulasık sungerinin yeşil kısmı

şişenın agzını teflon bantla sarmayı unutmayın.

Hocam merhaba,

Aynı üründen ben de aldım geçen hafta. K4.600 ile foamNozzle kullanıyorum. Atas DLS 125 ile denedim ilk başta ama tam bir sonuç alamadım. Önce 1/5 koydum. Kalanı su ile doldurdum. Biraz köpürdü gibi ama kir sökmedi. Sonra bir daha 3/10 doldurdum yine gerisi su ve sıktım yine aynı sonuç artık makinenin basıncı ile yakın tutarak kirleri sökebildim.

Bu nozzle geliştirme olayınızı takip ediyorum. Fotoğraflar biraz daha detaylı olabilir mi ? Ya da teknik olarak nereye neler koydunuz anlatabilir misniz ?
Bu demir filtre olayını anlamadım. Bu nasıl bişi nasıl temin ettiniz nereye koydunuz ?

Şimdiden çok teşekkür ederim

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Urunu gecen hafta sattim malesef. Demir suzgec bildigimiz bulasik teli

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2012, 00:29:36 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Alicilik

• *

Hadi yaa. Hayırlısı olsun. Ben de baya heveslenmiştim. Biraz hatırladıklarınızdan bahsetmeniz mümkün müdür ne nereye ne kadar olacak

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye

Hadi yaa. Hayırlısı olsun. Ben de baya heveslenmiştim. Biraz hatırladıklarınızdan bahsetmeniz mümkün müdür ne nereye ne kadar olacak

Foam lancenın uc tarafındakı tırnakları dısa kastırarak cektıgınız zaman cıkıyor zaten cıkan parcanın ıcıne bakınca tup gıbı bırsey goreceksınız gereklı malzemelerı ıcıne yerlestırıyorsunuz.
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2012, 05:19:49 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı 03ekim08

• *

Ben sizden almayı düşünmüştüm. Ne yazık ki işler sebebiyle ertelemiştim. Hayırlı olsun çok başarılı bir uygulamaydı

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Daha iyisi gelir Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap ancak hem kis hemde yogunluktan ugrasamiyorum.

Çevrimdışı Gearbox

• *
Çok başarılı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Streamroller

• *
hiç bir modifikasyon yapmadan Karcher Foam Lance (0.6l) traş köpüğü kıvamında yada bol köpük atmıyormu ?

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
hiç bir modifikasyon yapmadan Karcher Foam Lance (0.6l) traş köpüğü kıvamında yada bol köpük atmıyormu ?

tras kopugu kıvamında atmaz.

Seo4Smf Tags: