Gönderen Konu: S60 Çift egzos uygulaması  (Okunma sayısı 49375 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
S60 Çift egzos uygulaması
« : 07 Ağustos 2012, 11:12:54 »
Advertisement
Ankarada Yücel ustaya yaptırdım egzosumu (çopur egzos) işcilik 10 numara  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Aynı işlemin İŞCİLİK ücreti : 50 tl
Egzos ucu fiyatları sizin tercihinize gore değişir.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
Ynt: S60 Çift egzos uygulaması
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2012, 15:37:02 »
hayırlı olsun kardeşim, güzel olmuş boyadıktan sonraki halinide bekliyoruz. keşke benden önce sen yaptırsaydın da bende servise o kadar para kaptırmasaydım  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2012, 15:44:24 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
hayırlı olsun kardeşim, güzel olmuş boyadıktan sonraki halinide bekliyoruz. keşke benden önce sen yaptırsaydın da bende servise o kadar para kaptırmasaydım  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

tesekkur ederım abı tampon boyandı ama sırketten donerken tek araba donelm dedık babamla Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bnm araba garajda kaldı cekemedım resımlerı bugun cekıcem.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2012, 16:13:31 »

tesekkur ederım abı tampon boyandı ama sırketten donerken tek araba donelm dedık babamla Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap bnm araba garajda kaldı cekemedım resımlerı bugun cekıcem.
hadi bakalım bekliyoruz
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2012, 20:35:34 »
dun yagmur yagmıstı yıkatma fırsatı bulamadım  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap ramazandan sonra komple pasta cila koruma vs vs islemlerde dahada parlatıcaz...

Difizorun iç kısımınıda ondeki folyo gibi gri ile kaplatıcam (sensorlerın oldugu bolum)

BONUS

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2012, 21:18:03 »
güzel ve ekonomik sen bu işi biliyorsn. peki bu çift egzoz uygulamasının garantiye bir etkisi varmı, sordunmu servise falan. dışarıda yapıldığı için kıllık yapmasınlar.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2012, 21:38:31 »
Ekonomik cozumler uretmek gerek bu zamanda abi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap) serviste taktıkları egzosdan guzel ve orjınal oldu .D orjınal egzos cıkısına baktım bırde ustanın yaptıgına wallahı ustanın yaptıgı daha guzeldı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap garantıyı soyle etkılermıs sadece egzos garantı dısı kalır dedı egzoscu delık actıgı yer zaten notur bır yer sadece hava cıkısı var. Paslanırsa egzos degısım yapmazlar sadece dedı. Bızım egzoslarda 10 yıl paslanıp curumez gıbıme gelıyor. Zaten arabalarımızın altı artık fabrıka cıkıslı zıftle yalıtım yapılıyor.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2012, 21:51:38 »
Ekonomik cozumler uretmek gerek bu zamanda abi Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap) serviste taktıkları egzosdan guzel ve orjınal oldu .D orjınal egzos cıkısına baktım bırde ustanın yaptıgına wallahı ustanın yaptıgı daha guzeldı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap garantıyı soyle etkılermıs sadece egzos garantı dısı kalır dedı egzoscu delık actıgı yer zaten notur bır yer sadece hava cıkısı var. Paslanırsa egzos degısım yapmazlar sadece dedı. Bızım egzoslarda 10 yıl paslanıp curumez gıbıme gelıyor. Zaten arabalarımızın altı artık fabrıka cıkıslı zıftle yalıtım yapılıyor.
iyiymiş tekrar hayırlı olsun

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2012, 17:23:32 »
Çift egzoz arabayı belli ediyor.Arka difüzör kaplamasının nasıl durduğu çekimserim,gerçi trim detailer ile uğraşmaktansa mantıklı olmuş Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Geçen sefer söylemeyi unuttum ama bende pas konusuna değinecektim.
Aslında çift egzoz işi benimde hoşuma gitti ama egzozu deldirme konusuna sıcak bakmıyorum  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2012, 18:52:40 »
Çift egzoz arabayı belli ediyor.Arka difüzör kaplamasının nasıl durduğu çekimserim,gerçi trim detailer ile uğraşmaktansa mantıklı olmuş Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Geçen sefer söylemeyi unuttum ama bende pas konusuna değinecektim.
Aslında çift egzoz işi benimde hoşuma gitti ama egzozu deldirme konusuna sıcak bakmıyorum  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
sensorlerın oldugu yerıde folyo ıle kapladımmı bırazdaha hos goruncektır dıe umuyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap on panjur lip arka difizor uyum ıcınde olucak yanı ama renk konusunda kararsızım on folyo bıraz cık gıbı duruyor tam panjurun grısınde kaplama arıyorum.

Çevrimdışı GTi.OnuR

• Aktif Üye
« Yanıtla #10 : 09 Ağustos 2012, 20:46:11 »
Güzel bir uygulama, Güle Güle kullanın, Aslında Arkada VOLVO ve S60 yazılarınıda iptal etseniz biraz daha güzel duracak gibime geliyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
"ÖLÜM" Gaz PedaLına Basan Ayakta,"HAYAT" Direksiyonu Tutan KoLLardadır. Bunun EğLencesi İse; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır [!]

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #11 : 09 Ağustos 2012, 21:53:53 »
dursun onlar sıkıntısı yok Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı blade038

• Global Moderator
  • Üye
« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2012, 18:07:12 »
güzel olmuş fakat, arkaya güzel bir difuzor bulursan daha güzel olacaktır Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2012, 18:41:56 »
güzel olmuş fakat, arkaya güzel bir difuzor bulursan daha güzel olacaktır Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

sımdılık m5 mısalı pıano black dıfozorle gezınıyoruz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap yakında tunning cilere skid plate ve r design difizor duser. serviste 2.000 tl fiyat cekıyolar :S

Çevrimdışı Seko

• *
« Yanıtla #14 : 13 Ocak 2013, 00:25:01 »
Seçtiğiniz egsoz uçları çok şık durmuş söylemeden geçemeyecem. (:

Çevrimdışı GTi.OnuR

• Aktif Üye
« Yanıtla #15 : 13 Ocak 2013, 17:41:49 »
Arka difizörüde Piano Black'e boyatsanız nasıl durur acaba ?
"ÖLÜM" Gaz PedaLına Basan Ayakta,"HAYAT" Direksiyonu Tutan KoLLardadır. Bunun EğLencesi İse; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır [!]

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #16 : 13 Ocak 2013, 20:34:51 »
Onur zaten piona black renginde boyattim forumda resimleri mevcut Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2013, 20:36:16 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı xxstormxx

• Üye
  • **
« Yanıtla #17 : 01 Şubat 2013, 17:35:45 »
Şükrü bey difüzörüdemi değiştirdiniz yoksa ikinci başlığın geldiği yeri keserekmi yaptılar. Birde mevcut susturuyu kullandınız değilmi?
2011 S60 D3 PREMİUM+ADVANCE+BEYAZ

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #18 : 01 Şubat 2013, 18:51:30 »
Difizoru servisten ucretsiz aldım benım difizoru bıraktım cift cıkıslıyı aldım kaporta bolumunde 2 3 tane vardı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  body kit takılınva bunlar bosa cıkıyor halı ıle sonradan keyfine piona black rengine boyattım. Mevcut susturucunun yanında bir delik acılarak yapıldı. Orjinallerinden iyi duruyor su anda Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı xxstormxx

• Üye
  • **
« Yanıtla #19 : 02 Şubat 2013, 13:39:53 »
Difizoru servisten ucretsiz aldım benım difizoru bıraktım cift cıkıslıyı aldım kaporta bolumunde 2 3 tane vardı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  body kit takılınva bunlar bosa cıkıyor halı ıle sonradan keyfine piona black rengine boyattım. Mevcut susturucunun yanında bir delik acılarak yapıldı. Orjinallerinden iyi duruyor su anda Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Güzel olmuş güle güle kullanın...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #20 : 02 Şubat 2013, 21:15:43 »

Teşekkür ederim darısı olmayanlara Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı xxstormxx

• Üye
  • **
« Yanıtla #21 : 03 Şubat 2013, 12:53:07 »

Teşekkür ederim darısı olmayanlara Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Eyvallah teşekkürler.Bakalım bende yavaş başlayacağım. Önceden insignia kullanıyordum ilk zamanlar onada parça bulmakta falan epey zorlandık ama sonuçta güzel bir araba çıkmıştı inşallah S60'ı dahada güzelleştireceğim zamanla.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #22 : 03 Şubat 2013, 12:56:46 »
Hersey zamanla cikiyor s6o da baya satildi ureticiler bu satislara kayitsiz kalmayacaktir.

Çevrimdışı xxstormxx

• Üye
  • **
« Yanıtla #23 : 03 Şubat 2013, 13:54:07 »
Hersey zamanla cikiyor s6o da baya satildi ureticiler bu satislara kayitsiz kalmayacaktir.

Kaliteli bodykit yapan bir arkadaşım var aslında ama elinde s60 için kalıp yok yaptırmak isteyen arkadaşlar olursa ortaklaşa bir takım R Design yada farklı bir bodykit alıp kalıbını çıkartıp uygun fiyatlı yaptırabiliriz.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #24 : 03 Şubat 2013, 14:56:37 »
R design guzel olur Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tags: uygulaması Çift egzos