Gönderen Konu: ***VolvoRun Sohbet Ortamı***  (Okunma sayısı 115846 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: ***VolvoRun Sohbet Ortamı***
« Yanıtla #50 : 11 Eylül 2012, 13:04:16 »
buz ve dondurma kan dolasimini yavaslatr mikrobu onler sisi onler ihmal etme

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #51 : 11 Eylül 2012, 19:16:20 »
10 dk buz,15 dk ara yapıyorum.Hafiften hamster gibi oldum,dişim şöyle bir şey galiba ;D

"Tapatalk"

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #52 : 11 Eylül 2012, 23:31:06 »
:))))

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #53 : 13 Eylül 2012, 15:18:17 »
15dk önce 20'lik dişimi çektirdim.İnternette okuduklarımda hafif tırsmıştım ama sorun çıkmadı.Uyuşturma dahil 25-30dk sürdü.Bakalım şu 2 gün nasıl geçecek :esne:

gecmıs olsun. Bol bol dondurma ve buz tut. Agzını fazla acma dıkısler kaynamadan oynarsa yara gec gecer. Bol bol tuzlu su ile gargara yap gecmıs olsun :)
dahada olmadı Ahmed abinın yanına gıt o bısıler verır :) (ecz1281) :)
tekrar gecmıs olsun.
abicim sen zaten herşeyi söylemişsin bize bişey kalmamış:)
Teşekkürler  :)
Diş çekimini istanbulda yaptırdım,elazığdakiler pek sıcak bakmıyorlar.İlaç ve gargara suyu yazıldı.Birazdan elime ulaşır.Elazığda olsaydım giderdim  8)
Arayla buz tutuyorum ama kesin şişecek :(

geçmiş olsun kardeşim, bu sıra temizliği çok önemli. yarıp aldılar sanırsam, serum fizyolojik al bir enjektöre çek yemeklerden sonra falan o bölgeye sık temizle. enfeksiyon kaptırmassan bişey olmaz, eşiminden 3 tanesini ameliyatla aldırdık, temizliği iyi yapınca sıkıntı olmuyor.
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #54 : 13 Eylül 2012, 22:27:30 »

geçmiş olsun kardeşim, bu sıra temizliği çok önemli. yarıp aldılar sanırsam, serum fizyolojik al bir enjektöre çek yemeklerden sonra falan o bölgeye sık temizle. enfeksiyon kaptırmassan bişey olmaz, eşiminden 3 tanesini ameliyatla aldırdık, temizliği iyi yapınca sıkıntı olmuyor.
Teşekkür ederim :) Yarın alıp deneyeceğim.Temizliğe  daha çok dikkat edeyim bu sıralar.
Ağzımı artık yeterince açabiliyorum,yemek yiyebilmeyi özlemişim :'(

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #55 : 17 Eylül 2012, 10:06:18 »

Teşekkür ederim :) Yarın alıp deneyeceğim.Temizliğe  daha çok dikkat edeyim bu sıralar.
Ağzımı artık yeterince açabiliyorum,yemek yiyebilmeyi özlemişim :'(

hadi gecmıs olsunn :)

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #56 : 18 Eylül 2012, 12:13:47 »
Teşekkürler.Bugün dikişleride aldırdım.Forumda yazılanları uygulayınca çook rahat geçti 1 hafta :)

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #57 : 24 Eylül 2012, 19:02:48 »
Yangın tüpümün zamanı geçmiş.Yarın unutmadan gidip alayım ya da satan bayi bulursam yenileteyim.Kontrol etmeyi unutan varsa küçük bir hatırlatma yapayım dedim :)
Bu arada facebook sayfamızda varmış.1 beğenen var ama olsun ;)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #58 : 24 Eylül 2012, 23:29:00 »
Yangın tüpümün zamanı geçmiş.Yarın unutmadan gidip alayım ya da satan bayi bulursam yenileteyim.Kontrol etmeyi unutan varsa küçük bir hatırlatma yapayım dedim :)
Bu arada facebook sayfamızda varmış.1 beğenen var ama olsun ;)

yangın tupumu benım arabada yangın cıksa tupu mupu bırakır arkama bakmadan kacarım :) facebook ve twitter sayfalarımızda var ama forumda tam olarak reklamını yapmadım. En kısa zamanda halledıcem.

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #59 : 27 Eylül 2012, 19:21:06 »
Shell Vp-Diesel+GTL=4,45 olmuş,yuh diyorum başka bir şey demiyorum :angr:
Yayalar karşıya geçerken tereddüt etmezse çok memnum olacam,malatya yolunda virajda 1.6d'nin üst limitlerinde ilerlerken yaşlı teyze yüzünden frenleri test ettim :kızar:
Bu arada elazığdaki tüm kamera,radar,trafik polislerinin yanından süratli geçtim.Radarları test ettim,2 haftaya yazarım çalışıp çalışmadığını ???

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #60 : 27 Eylül 2012, 19:33:34 »
2 hafta sonra arabayı satıs ılanında gormeyız ınsallah :) radar paralarını odemek ıcın s40 'ını satan Quadrifoglio die başlık göruruz :)

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #61 : 27 Eylül 2012, 20:25:26 »
Olabilir :D

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #62 : 02 Ekim 2012, 19:36:33 »
Bahçeyi sulayan sağolsun her seferinde arabalarıda ıslatıyor.Sular kireçli ve leke kalıyor.
Tenhada yakalarım saygıdeğer kişiliği ::)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #63 : 02 Ekim 2012, 21:01:05 »
Bahçeyi sulayan sağolsun her seferinde arabalarıda ıslatıyor.Sular kireçli ve leke kalıyor.

babamın arabasında genelde oluyor kıreclı su lekesı ama yıkama yapınca gıdıyor allahtan kalıcı bır sorun degıl :)

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #64 : 03 Ekim 2012, 15:28:20 »

babamın arabasında genelde oluyor kıreclı su lekesı ama yıkama yapınca gıdıyor allahtan kalıcı bır sorun degıl :)
siz bir oto kuaförü açın hergün gelmezsem :) iyisiniz bu konuda ben daha arabama su tutmuş değilim. bu arada bişey sorayım geçen arabayı yıkattım kapıda hafif bir solma ve çatlamalı bir iz var, yıkamacı kuş pisliği olabilir deği biraz beyaz pasta falan sürdü ama işe yaramadı, varmıdır çözümü :)
Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #65 : 03 Ekim 2012, 15:53:35 »
Surdukleri urunler en kalitesizleri boya yanmis olabilir abi :( kaliteli bir pasta cila ve nano koruma yaptir istersen abi nano olmazsa wax vereym ben sana 2 ay fln etkili olur bu tarz kus pisliklerinde fln boyayi korur.  ankaraya gelirsem uygun fiyata yaptririz.

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #66 : 03 Ekim 2012, 17:52:39 »
Surdukleri urunler en kalitesizleri boya yanmis olabilir abi :( kaliteli bir pasta cila ve nano koruma yaptir istersen abi nano olmazsa wax vereym ben sana 2 ay fln etkili olur bu tarz kus pisliklerinde fln boyayi korur.  ankaraya gelirsem uygun fiyata yaptririz.

Gelince bakalım ozaman ,nedir ne değildir bir ufak derste alayım senden belki başlarım bende yapmaya.  bir ton para veriyoruz ne kullandıklarını ne kadar kullandıklarını da bilmiyoruz. boya koruma yaptırmıştım sözde sonax da. neyse bunuda bir kenara yazdım, gelirsem bir gün yetmeyecek sanki bana, görüşmek üzere kardeşim

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #67 : 03 Ekim 2012, 18:52:54 »
volvorun'ın bir şubeside elazığda var,orayada bekleriz abi.Biraz uzak ama olsun ;) Buralarda tek sıkıntı pasta işlemi,onu yaptırmak için o potansiyele sahip bir yer göremedim daha.
Bizim mahallede sonax açılmış ama hiç gitmedim.

edit:post merge hatası
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2012, 21:56:02 Gönderen: Quadrifoglio »

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #68 : 05 Ekim 2012, 15:44:09 »

Gelince bakalım ozaman ,nedir ne değildir bir ufak derste alayım senden belki başlarım bende yapmaya.  bir ton para veriyoruz ne kullandıklarını ne kadar kullandıklarını da bilmiyoruz. boya koruma yaptırmıştım sözde sonax da. neyse bunuda bir kenara yazdım, gelirsem bir gün yetmeyecek sanki bana, görüşmek üzere kardeşim

gel abı basımızın ustunde yerın var ılk basta bızde bırsey bılmıyorduk arastıra arastıra ogrendık :) Ben a3 aldıgımda boya koruma hedıye ettıler arabaya sadece 20 dk ıcınde polisaj yapıp verdıler :) Babam bunu farketmıs 20 dk da ne yaptın sen arabaya die satıstakı kısı ıle konusmus ve yaptıkları ıslemın yalnıs oldugunu kabul etmıs 1 kerelık ucretsız komple ıc dıs koruma hedıye ettıler ben zaman kaybı olarak gordugumden gitmedim bile :) Koruma dıs etkenlere karsı (gunes,asit (kuspisligi) kireç) vb etkenlerden koruyor + arabanın kır tutmasını azaltıyor. arabamda nano varken cok yagmurlu havalarda garaja bır cekıyordum arabayı sabah sankı araba yıkanmıs gıbı pırıl pırıl cıkıyordu :)  :sure:
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2012, 15:45:44 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #69 : 06 Ekim 2012, 23:10:42 »
Yarın bende koltuğu söküyorum :P

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #70 : 07 Ekim 2012, 15:12:56 »
bende odanın koltugunu degıstıreyım dıyordum bu fıkır ıyı oldu  :music:  :D

Çevrimdışı ecz1281

• Über Üye
  • volvo for life
« Yanıtla #71 : 08 Ekim 2012, 11:07:58 »

gel abı basımızın ustunde yerın var ılk basta bızde bırsey bılmıyorduk arastıra arastıra ogrendık :) Ben a3 aldıgımda boya koruma hedıye ettıler arabaya sadece 20 dk ıcınde polisaj yapıp verdıler :) Babam bunu farketmıs 20 dk da ne yaptın sen arabaya die satıstakı kısı ıle konusmus ve yaptıkları ıslemın yalnıs oldugunu kabul etmıs 1 kerelık ucretsız komple ıc dıs koruma hedıye ettıler ben zaman kaybı olarak gordugumden gitmedim bile :) Koruma dıs etkenlere karsı (gunes,asit (kuspisligi) kireç) vb etkenlerden koruyor + arabanın kır tutmasını azaltıyor. arabamda nano varken cok yagmurlu havalarda garaja bır cekıyordum arabayı sabah sankı araba yıkanmıs gıbı pırıl pırıl cıkıyordu :)  :sure:
eyvallah kardeşim. valla bizede şöyle korumu böyle korumu diye yutturuyorlar eminim. hele bir geleyim Allahın izniyle :)
koltuk işi de süper, nerden alabiliriz :)

Çevrimdışı rsnhakan

• Global Moderator
  • Aktif Üye
« Yanıtla #72 : 10 Ekim 2012, 18:05:51 »
Volvo Hollanda merkezinden yine davet geldi. V40 Cross Country'i gordum. Super araba. Size en kisa zamanda fotoraflari gosteririrm.

Post Merge: 12 Ekim 2012, 16:29:41
Fotoraflari buraya yukledim: http://volvorun.com/index.php?topic=262.0
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2012, 16:29:41 Gönderen: rsnhakan »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #73 : 13 Ekim 2012, 22:25:26 »

Normalde geri geri en köşeye park ederim.Arada A'lığım tutar ama :-[

Çevrimdışı rsnhakan

• Global Moderator
  • Aktif Üye
« Yanıtla #74 : 14 Ekim 2012, 20:51:41 »
Quadrifoglio, super haha.

Bugun Volvo-forum'in meeting'i vardi. Yolda gelirken bunu gordum. Ustteki lambalari acti beni gordukten sonra haha, superdi!