Gönderen Konu: Volvo'larımızın kullanma kılavuzları.  (Okunma sayısı 3088 defa)

Çevrimdışı Büyük Bilge

• *
Volvo'larımızın kullanma kılavuzları.
« : 15 Mart 2012, 12:21:52 »
Advertisement
Öncelikle temiz bir forum olmasını diliyorum.

Volvo kullanıcıları genelde araçlarını çok temiz kullanır ve satarken de (genelde) aldıkları zaman aracın üzerinde ne varsa araçla birlikte verirler. Nadiren de olsa 2. el kullanıcılar satın aldıkları Volvo'larda "KULLANICI EL KİTABI" nı bulamazlar. Oysa araçlarımızla ilgili en doğru kullanım bilgilerini alabileceğimiz kaynaklar bunlardır. Ben kullandığım aracımın (2008 S40 1.6 D) el kitabını web edition olarak indirmiştim. yaklaşık 10 mb'lık dosyalar bunlar.

1- Bu kılavuzları burada link vererek paylaşabiliriz (link verilen kaynak bir şekilde ulaşılamaz olursa kılavuz da görüntülenemez)
2- Bu kılavuzları indirip bu forumda bunun için ayrılan bir yere depolayabiliriz (böylelikle bu forum var oldukça bu bilgi de var olur)

Değerli admin, bu kılavuzları daha önce bilgisayarına indirmiş ve buraya sunabilecek kişiler için bir yükleme alanı oluşturabilir misiniz? İşe yarar bir şey olur diye düşünüyorum, selamlar...

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Ynt: Volvo'larımızın kullanma kılavuzları.
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2012, 13:53:35 »
oncelıkle msjınız ıcın tesekkur ederım bu konuda calısmamızı yaptık kullanıcı klavuzları toplamda  yaklasık 1.5 gb uygun bır servera yukleyıp (özel) sızlerle paylasıcaz 2004 2012 turkce daha oncekı yıllar ıngılızce olarak elimizde mevcut
« Son Düzenleme: 15 Mart 2012, 15:24:00 Gönderen: admin »

Çevrimdışı Büyük Bilge

• *
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2012, 14:23:30 »
Çok iyi düşünmüşsünüz, teşekkürler. elde edilebilir Türkçe kullanım kılavuzları var eski yıllar için. Bulabildiklerimizi Türkçe yüklemeyi, Türkçesi olmazsa İngilizce kılavuzları yüklemeyi daha işe yarar buluyorum (malum, İngilizce bilen var, bilmeyen var).

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2012, 15:24:39 »
takılan uyeler olursa ben cevırme ıslemı yaparım ıstenılen yerelerı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #4 : 23 Mart 2012, 19:23:35 »
istek giderildi aracların kullanım klavuzları konulara eklenıldı. Daha iyi bir forum olmamız ıcın onerilerinizi bekliyoruz. Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 23 Mart 2012, 19:23:50 Gönderen: skr44 »

Seo4Smf Tags: