Gönderen Konu: Shinearama.co.uk siparişim  (Okunma sayısı 3117 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Shinearama.co.uk siparişim
« : 30 Mayıs 2012, 01:08:42 »
Advertisement
Siparişi az once geldım urunler elıme gelıncede resımlerını paylasıcam.
toplamda 64 sterlinn  tuttu
10 sterlinde kargo icin
 totalde 74 sterline geldi umarım gumrukte bır sorun cıakrmazlar  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

wax olarak neden coli sectınız dıyecek olursanız sıyah aracta genelde coli daha iyi parlaklık verıyor
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2012, 01:09:04 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
Ynt: Shinearama.co.uk siparişim
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2012, 11:49:23 »
1 galonluk konsantre apc mi? Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap  Ömürlük olmuş valla.
Ben 2 senede 1lt'yi bitiremedim,rahat 1-1,5 sene daha gider.
Diğer ürünler zaten sevilen malzemeler.Ben genellikle ölücülük yapıp indirimleri bekliyorum Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Ben en fazla 40£ 'lik alışveriş yapmışım,sorunsuz gelmiştiler. İnş. sorun çıkarmazlar gümrükte.
Meg. yıkama eldivenini 3 yıldır kullanıyorum halen iyi iş görüyor,belki yeni alırım.Yıkama eldiveninin yorumlarını bekliyoruz.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2012, 11:51:25 »
aslında uzun tuylusunu alıcaktım suyu yıyınce ıyıce agırlasır dedım araba yıkarken yormasın bızı dıe kısa tuylu aldım gumruk yasasında 75 sterlın dıyor ama sagları solları bellı olmaz Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap apc yı jant temızlemede fln kulllanıcam daha 800 ml vinetim var Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
coli 915 mı alsaydm acaba ddm sıparısı verdıkten sonra daha cok parlaklık verıyormus gercı ben black hole ustune uygulayacam pek bısey degısmez sanırım
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2012, 11:52:21 Gönderen: skr44 »

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2012, 12:10:49 »
Black hole uyguladıktan sonra süper parlayacaktır zaten.Wax çok farketmez bence.
Bende glaze yerine ag srp kullanıyorum.Glaze olarak meg. glaze 7  almayı düşünüyorum. Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2012, 13:50:07 »
urunler sorunsuz geldı faturayı dusuk gostermısler Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap telefonum agrızalandıgı ıcın resım cekemedım en kısa zamanda resmını cekıcem kacgunde geldıgını merak edersenız
 Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap urun hala gumrukte gozukuyor ama elıme gectı sanırım fedexın sıtesınde bır hata var Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2012, 11:11:20 »
Çok hızlılar,istanbuldan buraya bile daha geç geliyor Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2012, 11:14:41 »
5. gunde elıme ulastı urunler pazar gunu olmasa 4 gunde elınde Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2012, 13:09:42 »
kura bakmayın resımler bıraz gec oldu Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap arka fondakı bez poorboys drying towel.
wash mitin onune meguairs sari el padı koydum washmitin buyuklugu hakkında fıkır olusturması acısından.
Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

eger dodo nun wash mitini alacak olursanız mutlaka yunun arasına bakın %100 dogal koyun yunu oldugu ıcın ıcınden dal cop cıkabılıyor.
ingilizce olarak posedın ıcınede yazmıslar zaten Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap ben baktım 2 tane ot parcası cıktı. Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Quadrifoglio

• Global Moderator
  • Über Üye
  • Elazığ city
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2012, 07:53:20 »
Meg.'in eldiveni yaklaşık 5cm daha dar,uzunluğu aynı.
%100 koyun yünüyse bende yaparım onu,burda koyun çok Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2012, 10:12:15 »
Linklerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Meg.'in eldiveni yaklaşık 5cm daha dar,uzunluğu aynı.
%100 koyun yünüyse bende yaparım onu,burda koyun çok Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

işyerinde tavsan kurku koyun kurku gani gani var bi ugrasıp washmit yaptırmadım kendıme Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
« Yanıtla #10 : 18 Haziran 2012, 19:40:09 »
bugun poorboys drying towelı deneme fırsatı buldum su emısı benı tatmın ettı. aracın tavanındakı butun suyu 2 hamlede komple ız bırakmaksızın cektı Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
almayı dusunen varsa guzel urun tavsıye ederim
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2012, 19:40:27 Gönderen: skr44 »

Seo4Smf Tags: Shinearama siparişim