Gönderen Konu: Ortalama Tüketim Değerleri ve Max. Gidilebilir Km Değerleriniz  (Okunma sayısı 3661 defa)

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Advertisement
Evet arkadaşlar 1 depo ile max. kaç km ?

Min. Max 100 km ortalama değerleriniz.

Kullandığınız motor seceneğinizi belirtmeyi unutmayın.

Çevrimdışı Lockhead

• *
1996 model 850 T5 2.0 225bg.
Sport modda anlık olarak 50lt/100km görmüşlüğüm var minimum menzil 375 km.  Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap
Maximum menzil 570 km economi modunda ve kick down yapmadan.

Çevrimdışı skr44

• Administrator
  • Über Üye
Allahtan dizel kullaniyorum dedim degerleri gorunce Resimlerin Görülmesine Izin Verilmiyor. Kayıt Ol ya da Giriş Yap

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı Lockhead

• *
Evet haklısınız. Ama eğer elinizin altında keyif almak için safkan bir T5 varsa koltuğuna oturduğum anda gündelik aracımın aslında motorlu bir bisiklet olduğunu düşünüyorum. İşe gitmek ve eve gelmek için 2012 Jetta 1.2 TSI kullanıyorum zemin kuruysa ve keyfim yerindeyse T5 ile yola çıktığımda sarfiyatı falan düşünmüyorsunuz.

Saygılar,

Evolve

• Ziyaretçi
Ynt: Ortalama Tüketim Değerleri ve Max. Gidilebilir Km Değerleriniz
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2013, 12:06:19 »
Volvo'yu Volvo Yapan Turbo 4-5 yada 6 silindir makinalarıdır ...850 volvo tarihinin turbo basıncı en yüksek aracı .. Atmosferik Volvo'lar yada yeni nesil D2 motorlu Volvo'lar hep bir eksik hep bir yarım volvo gözümde ..
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2013, 12:06:44 Gönderen: Evolve »

Çevrimdışı Lockhead

• *
Ynt: Ortalama Tüketim Değerleri ve Max. Gidilebilir Km Değerleriniz
« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2013, 11:52:23 »
850, Volvo'nun en başarılı modelidir. Bunun birkaç nedeni var bunların en başında 90'lara kadar ABD'de satışı neredeyse hiç olmayan Volvo'nun bu pazarı hedeflemesi ve bununla birlikte bu pazardaki tüketicilerin yüksek beklentilerini karşılayacak bir araç üretmesi geliyor.
Örneğin rakibi mercedes E serisinden daha fazla kabin alanı sunabilmek için motorun enlemesine yerleştirilmesi gibi.

Motor son safkan serilerinden biridir. her şeyi kendi mühendisleri tarafından tasarlanmıştır, bugünkü S serisi gibi Renault veya Ford işbirliğinden izler yoktur. Şanzıman Aisin AW 50 - 42'dir, 2000 model S80'lerde de bulunmaktadır. Aracın için işçilik harikasıdır. Kısacası 850, Volvo'dur.

Seo4Smf Tags: